Poprzedni artykuł: Te recenzje pomagają upolować ciekawe kosmetyki! Recenzentka czerwca 2... Następny artykuł: Wpadka goni wpadkę... Tym razem Meghan Markle wypowiedziała zakazane s...

Pamiętacie siostrę Bożenkę z 'Na dobre i na złe'? Zobaczcie, jak dziś wygląda Edyta Jungowska

Dawniej wesoła pielęgniarka, a dzisiaj... No właśnie, co się stało z Edytą Jungowską? Mamy jej najnowsze zdjęcia.

Edyta Jungowska, choć dała się poznać jako aktorka serialowa i filmowa, to jednak teraz zdecydowanie postawiła na karierę teatralną. Zajmuje się również nagrywaniem audiobooków dla najmłodszych.

Nie ma co jednak ukrywać, że w głowie wielu osób nadal funkcjonuje jako urocza siostra Bożenka, w której rolę wcielała się w serialu "Na dobre i na złe" przez kilkanaście lat. Ona sama przyznaje, że odgrywanie tej postaci lekko ją zaszufladkowało. 

edyta jungowska w na dobre i na złe

Źródło zdjęcia: screen z YouTube

Często jestem zaczepiana przez ludzi właśnie w związku z tą postacią. Spędziłam w tym serialu 15 lat. Dał mi rozpoznawalność. Nie wszyscy przecież słuchają z dziećmi audiobooków, chodzą do teatru czy oglądają Teatr Telewizji - czytamy w wywiadzie dla gazetaolsztyńska.pl.

Polecamy:  Kolejna gwiazda odchodzi z "M jak miłość"! Jej decyzja ułatwiła życie twórcom serialu

Od jakiegoś czasu Edyta Jungowska unika pojawiania się na oficjalnych wyjściach i prezentowania się na ściankach. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek z okazji premiery spektaklu "Cudowna terapia". Zastanawiacie się, czy aktorka bardzo się zmieniła? Dzisiaj Edyta Jungowska ma 52 lata, ale mamy wrażenie, że czas dla niej się zatrzymał. Zgadzacie się?

edyta jungowska

Źródło zdjęcia: EastNews

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 05:58

Zobacz także

Nasze propozycje