Poprzedni artykuł: Mamy już polską Barbie, pora na żywego Kena? Zobaczcie, jak wygląda! Następny artykuł: Możesz zgarnąć pudełko pełne kosmetycznych perełek jak recenzentka gru...

Pamiętacie Julię z 'Projektu Lady'? Jej wulgarny wizerunek to już przeszłość!

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd, Projekt Lady
Julia Jaroszewska jest nie do poznania! Jej wulgarny wizerunek zastąpiła prawdziwa dama! Zobaczcie, jak się zmieniła!

Uczestniczka "Projektu Lady", Julia Jaroszewska, niemal od samego początku trwania programu zaznaczała, że jej największymi atutami są "duże piersi i fajny tyłek". Ale w ciągu ostatniego roku w życiu młodej celebrytki sporo się zmieniło - postanowiła bardziej zadbać o siebie oraz sprecyzować plany na przyszłość. Teraz jest nie do poznania!

Jak zmieniła się Julia Jaroszewska?

Julia Jaroszewska twierdzi, że "po zakończeniu "Projektu Lady" nie osiadła na laurach i od razu zaczęła działać". Zapisała się do szkoły muzycznej, gdzie nauczycielka przygotowuje ją do podjęcia studiów wokalno-aktorskich. Wydała singiel z teledyskiem, nagrała też kilka innych piosenek, które czekają na publikację. Pracuje również nad płytą i jest na stażu dziennikarskim. Ale to wszystko nic w porównaniu z metamorfozą jej wyglądu.

Zobacz także: Nie uwierzycie, jak kiedyś wyglądała mentorka z programu 'Projekt Lady', Tatiana Mindewicz-Puacz

Dzięki cieżkiej pracy nad sylwetką, udało jej się schudnąć osiem kilogramów. Przekraczając bramę Radziejowic ważyła 62 kg, teraz - już 54 kg. Julia Jaroszewska zrezygnowała też z długich i ciemnych włosów - teraz ma krótszą i jaśniejszą fryzurę.

Musimy przyznać, że przemiana jest pektakularna. Zniknął wizerunek wulgarnej, młodej kobiety. Julia przestała dodawać sobie lat niepasującą fryzurą oraz wyzywającym makijażem. Teraz wreszcie możemy powiedzieć, że 24-latka wreszcie wygląda stylowo.

Uczestniczka "Projektu Lady" wyznała, że Małgorzata Rozenek-Majdan była dla niej inspiracją. To dla niej wzór kobiecości. Motywacją natomiast stał się dziadek. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego, jak Julia Jaroszewska wygląda obecnie. Kosztowało ją to mnóstwo pracy, ale widać, że regularne treningi oraz zbilansowana dieta potrafią zdziałać cuda. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak się zmieniła.

Zdjęcie główne: Instagram.com/juliasara93

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 08:16

Zobacz także

Nasze propozycje