Poprzedni artykuł: Te zdjęcia wzruszyły nas do łez! Zobaczcie koniecznie w Dzień Ojca Następny artykuł: Robert Lewandowski pokazał małą Klarę! Tak spędza czas z córeczką

Jak dziś wygląda Nel z Pustyni i w puszczy? Słodka dziewczynka sprzed 16 lat jest nie do rozpoznania!

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd, Karolina Sawka
Pamiętamy ją jako małą Nel z ekranizacji szkolnej lektury - jak aktorka wygląda 16 lat później?

Karolina Sawka zapisała się w naszej pamięci rolą uroczej Nel Rawlison z filmu "W pustyni i w puszczy", która przeżywała niezwykłe przygody u boku nastoletniego Adama Fidusiewicza wcielającego się w Stasia Tarkowskiego. Od tamtej pory minęło już 16 lat, a my nie miałyśmy okazji, by podziwiać Karolinę na dużym ekranie. Wkrótce może się to zmienić, bo aktorka powraca - jak dzisiaj wygląda?

Od małej dziewczynki do pięknej kobiety

Ekranizacja powieści Sienkiewicza była filmowym debiutem Karoliny - by zdobyć upragnioną rolę Nel, ośmiolatka musiała pokonać kilkanaście tysięcy kandydatek. Świetnie poradziła sobie na planie filmowym - chyba każda z nas do dziś pamięta roześmianą dziewczynkę, która wraz ze Stasiem karmiła słonia Kinga i uciekała przed porywaczami. Przewidywano, że Karolinę czeka duża kariera w branży filmowej, jednak aktorka przez lata nie pojawiła się w żadnej produkcji. Postawiła na naukę - dziś ma na koncie dyplom licencjata na kierunku socjologia i właśnie kończy studia w łódzkiej Szkole Filmowej.

Mała Nel już od dawna nie jest drobną dziewczynką - 25-latka przeszła zaskakującą metamorfozę. Na Instagramowych zdjęciach możemy podziwiać piękną kobietę, która zwraca uwagę oryginalną urodą. Same zobaczcie:

Źródło zdjęć: materiały dystrybutora i Instagram

Oprócz filmu, pasją Karoliny są podróże - przemierza świat m.in. autostopem, uwieczniając odwiedzone miejsca na licznych fotografiach. Bardzo możliwe, że wkrótce na jej "trasie" znajdą się też nowe plany filmowe i już niedługo będziemy mogły ją podziwiać w kolejnych rolach.

Nie tylko Karolina bardzo się zmieniła - choć jej filmowego partnera, Adama Fidusiewicza możemy dość regularnie oglądać na ekranie (m.in. w serialu "Na wspólnej"), wiele z nas zdążyło zapomnieć, jak wyglądał za czasów Stasia Tarkowskiego. Dla przypomnienia małe porównanie:

Źródło zdjęć: materiały dystrybutora i ONS

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie więcej zdjęć Karoliny - bardzo się zmieniła?

Zobacz też: Wielki powrót Lindsay Lohan? Aktorka pokazała zdjęcie, na którym... znów wygląda jak 13 lat temu!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 07:23

Zobacz także

Nasze propozycje