Poprzedni artykuł: Uważaj na wiadomości od Rossmanna o wygranej. To oszustwo! Następny artykuł: Często masz gęsią skórkę! To może bardzo dobrze o tobie świadczyć...

Marietta z "Love Island" kiedyś była blondynką! Zobacz, jaką przeszła metamorfozę

Kobieta,
,
, tagi: metamorfoza gwiazdy
Marietta przez lata zdecydowanie wypiękniała! Teraz to długowłosa szczupła brunetka, a kiedyś...

Marietta Fiedor to faworytka programy Love Island Wyspa miłości. Jako jedna z niewielu uczestników ani razu nie była zagrożona odpadnięciem z programu i utrzymuje swoją pozycję od pierwszego wyemitowanego odcinka. Szybko wzbudziła zainteresowanie nie tylko internautów, którzy za pomocą specjalnej aplikacji mają wpływ na losy uczestników. Zajęli się nią także przystojni 'wyspiarze'. Marietta była w związku z Marcinem (który odpadł z programu), Damianem, a obecnie jest w parze z nowym uczestnikiem, Frankiem. 

Zobacz także: Lektor z "Love Island" jest tak przystojny, że sam mógłby być uczestnikiem

Metamorfoza Marietty z "Love Island"

Okazuje się, że przed programem Marietta przeszła dużą metamorfozę. W pierwszym odcinku zdradziła, że udało jej się schudnąć aż 14 kg. Teraz nadal ćwiczy i bardzo dba o sylwetkę. To jednak nie koniec zmian w wyglądzie uczestniczki. Marietta przez długi czas była blondynką! Na jej Instagramie znaleźliśmy zdjęcia w długich, bardzo mocno tlenionych włosach. Obie zmiany są jak najbardziej na plus! 

Choć Marietta ma dopiero 22 lata, udział w reality-show nie jest jej debiutem w telewizji. Dziewczyna odegrała rolę w popularnym paradokumencie Dlaczego ja?. Zagrała tam Agatę, która za cel stawia sobie powrót do swojego byłego chłopaka. Na ekranie zobaczyć mogliśmy ją w blondzie i z kilkoma dodatkowymi kilogramami.

Źródło: Ipla.tv

Marietta posiada także talent, który odkryła w jednym z ostatnich odcinków Wyspy. Zaśpiewała piosenkę Dżaga, a jej wykonanie na Instagramie polubiła nawet sama Doda. 

Uważacie, że Marietta ma szanse na zwycięstwo w programie? 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 21:13

Nasze propozycje