Poprzedni artykuł: Opowiada o kosmetykach jak najlepsza przyjaciółka. Kim jest Recenzentk... Następny artykuł: Smutna prawda o dziecku Meghan wyszła na jaw. Księżna nie ma do niego...

Natalia Paździor wygrała pierwszą edycję 'Masterchef Junior'. Jak wygląda dzisiaj?

Kobieta, , tagi: metamorfoza gwiazdy
Miała tylko 11 lat, kiedy za sprawą programu "Masterchef Junior" stała się sławna. Od tamtej pory minęły trzy lata, a Natalia Paździor robi już karierę kulinarną!

Jeśli oglądaliście pierwszą edycję "Masterchef Junior", to z pewnością kojarzycie zwyciężczynię wszystkich kulinarnych potyczek- Natalię Paździor. Od jej debiutu telewizyjnego minęły zaledwie trzy lata, ale ta nastolatka już zdążyła się bardzo zmienić! Jak teraz wygląda?

Jak zmieniła się Natalia Paździor z "Masterchef Junior"?

Nie da się ukryć, że ten program cieszy się niebywałą popularnością. "Masterchef Junior" stał się dosłownie wylęgarnią talentów kulinarnych. Mijają trzy lata od początku emisji w Polsce i w tym czasie wystartowały już cztery edycje. Nie da się jednak ukryć, że to pierwsza zawsze zapada najbardziej w pamięć, a wygrała ją Natalia Paździor.

Zaledwie 11-letnia wówczas dziewczynka zaskoczyła niebywałym wyczuciem smaku oraz estetyki. Surowe jury niejednokrotnie chwaliło ją za nietuzinkową kompozycję dań. Z każdym kolejnym odcinkiem nabierała coraz więcej doświadczenia i rozwijała się kulinarnie. To zaowocowało oczywiście statuetką "Masterchef Junior". Co ciekawe, Natalia nie nauczyła się gotować od mamy. Uważa nawet, że jest słabą kucharką:

Mama czasami idzie na łatwiznę (śmiech). Ryż, kurczak i sos słodko-kwaśny ze słoika. Nie odziedziczyłam po niej raczej talentu do gotowania. Może po prababci Heni? Nie miałam okazji spróbować jej kuchni, ale z rodzinnych opowieści wiem, że bardzo dobrze gotowała - mówiła w "Party" Natalia Paździor.

Udział w programie sprawił, że Natalia Paździor stała się naprawdę rozpoznawalna i zyskała wierne grono fanów. Jej Instagram obserwuje prawie 100 tysięcy osób! Czym się teraz zajmuje? 

Po tym, jak Natalia wygrała pierwszą edycję "Masterchef Junior", wydała oczywiście książkę kucharską. Jest też prowadzącą program "Tradycyjnie Pyszne" w telewizji internetowej WP. Ma również własny kanał na YouTubie i jest wielką pasjonatką makijażu. Niektórzy mówią, że młoda gwiazda jest bardzo podobna do Seleny Gomez. Naszym zdaniem coś w tym jest - zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie! :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/nataliapazdzior

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 07:45

Zobacz także

Nasze propozycje