Poprzedni artykuł: Asia ze „Ślubu od Pierwszego wejrzenia” sprzedaje suknię ślubną. Wiemy... Następny artykuł: Ewa Minge zrobiła wolumetrię żuchwy - "chomiczki zniknęły"

Jak zmienił się asystent Pshemko z "Brzyduli"? Maciej Radel to niezły przystojniak!

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd
Był młody, miał zadziorny uśmiech, którym potrafił zauroczyć niejedną fankę serialu "Brzydula". Jak po 12 latach od emisji serialu wygląda Maciej Radel, czyli serialowy Wojtek Wycior?

Jako syn i jednocześnie asystent ekscentrycznego projektanta Febo&Dobrzański, Wojciech Wycior vel Bażant, miał niełatwe zadanie. Podobnie jak serialowy ojciec, prezentował pełny przekrój zmienności nastrojów, a jednocześnie próbował działać w świecie mody na własną rękę. 

Wcielający się w niego Maciej Radel miał wówczas 24 lata. Dzisiaj to już 35-letni mężczyzna, którego kariera nie potoczyła się tak hucznie, jak niektórych kolegów i koleżanek z planu. W tym czasie zrezygnował z ekscentrycznych fryzur, które jeszcze do 2011 roku uwielbiał prezentować na imprezach branżowych.

Jak zmienił się Maciej Radel, syn Pshemko z "Brzyduli"?

Jako Wojciech Wycior, prawa ręka Pshemko, nieustannie zmieniał kolor włosów. Raz miał żółte, innym razem bordowe, ale zdarzyły się również bordowe z siwym pasem po środku głowy. Był niemal tak samo niezdecydowany jak jego ojciec. Mimo że to właśnie dzięki tej roli najpewniej wiele z was go najbardziej kojarzy, Wojtek nie był wcale ostatnią postacią, w którą się wcielił.

Zagrał również w takich produkcjach jak:

  • "Hotel 52"
  • "Czas honoru"
  • "Pierwsza miłość"
  • "Ojciec Mateusz"
  • "Na Wspólnej"

Patrząc na jego najnowsze zdjęcia, można powiedzieć, że Maciej Radel praktycznie w ogóle się nie zmienił. Trzeba jednak mu oddać, że rysy twarzy stały się bardziej wyraziste, a szelmowski uśmiech i zalotne spojrzenie są jeszcze bardziej dopracowane. Przyznajcie się, która westchnęła na jakiego widok? :)

Jak już zapewne wiecie - serial "Brzydula" niebawem ponownie zagości na antenie TVN. Powrót na plan zdjęciowy tej produkcji ucieszył nie tylko fanów, ale też aktorów. Na Macieja Instagramie już pojawiło się też pierwsze zdjęcie. Pozuje na nim z najbardziej charakterystyczną dla "Brzyduli" postacią - Violettą Kubasińską :).

Zdjęcie główne: Materiały prasowe

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 lipca 2020, 22:00

Nasze propozycje