Poprzedni artykuł: 'Moje dziewczynki czekają aż babcia umrze'- Anna Kalczyńska skomentowa... Następny artykuł: Kostka myjąca Dove ma już 60. lat!

Przed ślubem przeszli drastyczną metamorfozę. Na ceremonii byli nie do poznania!

Kobieta, , tagi: metamorfozy, ślub
To się nazywa odważna decyzja! Niedługo przed ślubem ta para zdecydowała się na całkowitą zmianę wizerunku. Czy wyszło im to na dobre?

Przygotowania do ślubu to nie tylko wybór sali, menu czy sukni. Dla niektórych to także zmiana... wizualna! Decyzja tej pary była dość spontaniczna i przyniosła same korzyści. To podobno jedna z najbardziej spektakularnych metamorfoz, jakie przeprowadzono w programie Rachel Ray.

Metamorfoza przed ślubem

Program Rachel Ray to jeden z najbardziej znanych show w Stanach Zjednoczonych. Profesjonalni styliści, fryzjerzy oraz wizażyści przemieniają ochotników z brzydkich kaczątek w piękne łabędzie. W ręce specjalistów oddali się Stacy oraz Brandon - para, która już niebawem miała się pobrać. Oboje lubią łowić ryby i zdecydowanie nie należą do osób, które podążają ślepo za trendami. Preferują wygodę - wyciągnięte bluzy, szerokie spodnie dresowe czy polarowe kurtki.

Po zaręczynach zaczęli planować ślub i wspólnie doszli do wniosku, że przydałaby im się mała zmiana wyglądu. Brandon od lat hodował rudą brodę, a Stacy nosiła kręcone włosy z ogromnym odrostem. Program Rachel Ray odmienił ich zupełnie!

Oboje przeszli kompleksową metamorfozę - wybrano dla nich nową garderobę, zmieniono fryzury, a Stacy wreszcie pokazała się przyszłemu mężowi w pełnym makijażu i założyła szpilki. Jak teraz wyglądają? Aż trudno ich poznać! :) Zobaczcie na wideo ich przemianę.

Znacie jakieś pary, którym również by się przydała taka metamorfoza?:)

Zdjęcie główne: Screen z YouTube.com/Rachael Ray Show

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 04:37

Zobacz także

Nasze propozycje