Poprzedni artykuł: Oto najsłynniejsze kocie bliźnięta w internecie! Następny artykuł: Bloger, który zaraża pasją do zdrowego odżywiania

Anja Rubik - jak się zmieniała w ciągu ostatnich lat?

Czy czas działa na jej korzyść? Przyjrzałyśmy się jej wyglądowi na przestrzeni ostatnich kilku lat.

Anja Rubik- czy ktokolwiek w Polsce nie słyszał tego nazwiska? Ciężko, szczególnie, że o naszej rodaczce głośno mówią również zagraniczne media. Modelka zrobiła światową karierę i nic w tym dziwnego, że wszyscy są ciekawi także tego, co się dzieje w jej życiu prywatnym. 

Od 2011 roku Anja była w związku małżeńskim z Sashą Knezevicem. Dlaczego piszemy w czasie przeszłym? Otóż jeszcze niedawno mówiło się o ich wielkiej miłości, potem o separacji, a teraz na łamach serbskiego magazynu "Story", Sasha wyznał, że on i modelka są w trakcie rozwodu. Nie jest jednak oficjalnie znany powód rozpadu ich związku. 

Przeglądając fotografie pary, naszą uwagę zwróciło jednak coś jeszcze... wygląd Anji Rubik. Modelka nigdy nie eksperymentuje z kolorem włosów, zmieniając jedynie ich długość oraz uczesania. W makijażu też przeważnie wybiera minimalizm, lecz zdarza się, że ma mocno podkreślone usta, czy oczy. Jej twarz jest gładka i promienna. Można rzec, że czas działa tylko na jej korzyść. 

Nic więc dziwnego, że od kilku lat modelka jest niezmiennie rozchwytywana. Zobaczcie, jak się zmieniała w ciągu ostatnich 8 lat. 

Zobaczcie także: Nowe życie po rozwodzie

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 06:31

Zobacz także

Nasze propozycje