Poprzedni artykuł: Ma 83 lata, a wygląda o 20 lat młodziej. Oto babcia Kim Kardashian Następny artykuł: Jak Kasia Zielińska wyglądała, zanim stała się sławna? Już w wieku 18...

Fryzura, makijaż, waga... Najlepsze metamorfozy polskich gwiazd ostatnich 18 lat [Urodziny Wizaż.pl]

Wizaz.pl w tym roku kończy 18 lat! Z tej okazji przyjrzałyśmy się, jak w ciągu tego osiemnastolecia zmieniały się polskie gwiazdy. Niektóre z nich ciężko nam rozpoznać!

Gwiazdy lubią eksperymentować ze swoim wyglądem - zmieniają fryzurę, makijaż, styl, a nawet całą sylwetkę, o czym regularnie was informujemy. Największym zaskoczeniem w ciągu ostatnich lat jest przemiana Karoliny Szostak, która schudła ponad 20 kilogramów, ale to nie wszystko - dziennikarka spektakularnie zmieniła również kolor włosów. Na przestrzeni kilkunastu lat również Dominika Gwit  zaskakiwała swoją metemorfozą. Ona też schudła kilkadziesiąt kilogramów, ale potem dopadł ją efekt jo-jo i powróciła do korpulentnej sylwetki (z tym że aktorka twierdzi, że teraz jest bardziej szczęśliwa niż w okresie diety).

Niektóre ze sław z kolei zaczynały swoją karierę będąc jeszcze dzieckiem. Dzisiaj są pięknymi kobietami, które robią zawrotną karierę i również oszałamiają swoim wyglądem. 

Polecamy:  Tak wyglądała Renata Kaczoruk, gdy była nastolatką. Śliczna! (tylko u nas)

Przygotowałyśmy dla was zestawienie 10 polskich gwiazd, które według nas od 2000 r. zmieniły się najbardziej. Dla większości z nich czas zadziałał zdecydowanie na korzyść. Mamy nieodparte wrażenie, że Kinga Rusin, Agnieszka Szulim  czyMałgorzata Rozenek-Majdan wyglądają młodziej niż kilkanaście lat temu. Zgadzacie się z nami?  Zobaczcie ich metamorfozy w naszej galerii. A może chętnie zobaczylibyście metamorfozę innej gwiazdy? Czekamy na sugestie:)

To nie koniec naszych 18-stkowych przeglądów;) Zobaczcie również kosmetyki, które w ciagu ostatnich osiemnastu lat najbardziej oczarowały Wizażanki, a ich cena nie przekracza 18 złotych.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2020, 15:45

Nasze propozycje