Poprzedni artykuł: 10 najpopularniejszych zdjęć z Instagrama w 2016 roku. Nie możemy uwie... Następny artykuł: Konkurs: wygraj wyjątkowy Steamer do ubrań od marki Philips!

Nowe fryzury, nowe figury - oto spektakularne metamorfozy gwiazd w 2016 roku. Kto się najbardziej zmienił?

Szczuplutka figura Agnieszki Chylińskiej czy króciutka fryzura Danuty Stenki? Zobaczcie sławy, które w 2016 roku zmieniły swój wygląd .

2016 to był rok spektakularnych metamorfoz gwiazd. Postacie z showbiznesu mają to do siebie, że lubią często się zmieniać. Może staną się inspiracją dla nas? Nowy rok dla wielu z nas oznacza postanowienia zmian w życiu. Doskonałym początkiem może być np. zmiana fryzury, lub mocne postanowienie zmiany swojej figury. Jeżeli brakuje Wam motywacji, zobaczcie, jak w ciągu ostatnich kilku miesięcy zmieniały się gwiazdy. 

Niektóre z nich mocno schudły, inne postawiły na drastyczne cięcie. Naszym zdaniem w większości były to zmiany na dobre, a jak Wy uważacie? Czy np. Anja Rubik powinna zostać przy krótszych włosach? A może Danuta Stenka przesadziła z tak krótką fryzurą? No i czy Agnieszka Chylińska nie powinna przybrać na wadze? A może to właśnie Kinga Rusin albo Karolina Szostak staną się Waszą największą motywacją? 

Zobaczcie naszą galerię. 

Polecamy także:  Google przygotował wzruszające wideo, które podsumowuje 2016 rok

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 22:22

Zobacz także

Nasze propozycje