Poprzedni artykuł: Fanka wyśmiała Kasię Cichopek za błąd ortograficzny na Instagramie. Os... Następny artykuł: Wymyśliła absurdalną listę zakazów dla swojego chłopaka. Teraz śmieje...

Michał Baryza z "Top Model" pokazał bardzo odważne zdjęcie. Internauci zarzucają mu... hipokryzję

Kobieta, , tagi: Top Model

Ta fotka przysporzyła Michałowi Baryzie zarówno fanów, jak i wrogów. Finalista czwartej edycji programu "Top Model" opublikował na Instagramie odważne zdjęcie, na którym - oprócz jego podziwu godnego sześciopaka i umięśnionej klaty - widać kobiecą pupę, a na niej rękę Michała.

Fotka z całą pewnością nie powstała przypadkowo i nie została opublikowana niechcący. Do zrobienia kontrowersyjnego zdjęcia Michał i jego partnerka dobrze się przygotowali (ona założyła pończochy i szpilki) i bardzo starannie do niego zapozowali. Efekt końcowy na wszystkich zrobił wrażenie, niekoniecznie dobre...

Zobacz także: Mateusz Maga z 'Top Model' zmienił się nie do poznania. Przypakował czy tylko retuszuje zdjęcia?

Michał Baryza pozuje do erotycznej fotki

Odważne zdjęcie opublikowane przez Michała Bryzę na Instagramie dla wielu było sporym zaskoczeniem. Bryza wielokrotnie podkreślał, że jest katolikiem, wiara jest dla niego bardzo ważna, a na swoim profilu umieszczał relacje z letniej pielgrzymki do Częstochowy. Sądząc po znajdującym się przy fotce opisie, miała ona być okazją do wyznania miłości.

Zasypiam bez Ciebie, ale w snach Cię odnajdę. Branoc my baby. To pewna bajka, której końca jeszcze nie znam - napisał Michał przy zdjęciu.

My podejrzewamy jednak, że bardziej niż o miłość, chodziło Bryzie o zwrócenie na siebie uwagi i wywołanie kontrowersji. I niewątpliwie mu się to udało! Pod zdjęciem Michała pojawiło się mnóstwo komentarzy krytykujących zachowanie modela.

  • Sorry, Michał, ale to przesada. W lato pielgrzymka, a teraz takie zdjęcie.
  • Zazwyczaj nie komentuje, ale takie prywatne zdjęcia to przesada. Zakłóca mi to całkowicie Twój wizerunek.
  • Absolutnie obrzydliwe.
  • Lubiłam oglądać relacje i świadectwa Michała z pielgrzymki, a teraz takie coś. Po prostu się rozczarowałam.
  • Nie mam w zwyczaju oceniać niczyjego sumienia, ale jeśli ktoś umoralnia publicznie innych i dosłownie krzyczy o tym, jakim to jest wiernym katolikiem to sorry, jesteś hipokrytą.

Część internautów stanęła jednak w obronie Michała, a niektórzy wręcz zachwycali się jego kontrowersyjną fotką:

  • A mi tam się zdjęcie podoba, bardzo estetyczne.
  • Co z tego, że był na pielgrzymce? Czy osoba wierząca ma zakaz wstawiania takich zdjęć? Weźcie się ogarnijcie z tą CAŁĄ WIARĄ... W tym zdjęciu nie ma przesady.
  • Czyli osoba która była na pielgrzymce powinna być oderwana od takich rzeczy? To że wrzucił to zdjęcie nie robi z niego nikogo strasznego. Może jeszcze powinien wrzucać to, co ktoś wymaga, a nie co on chce... Boże, co za ingerencja.

Zobacz także: Polka zwyciężyła w brytyjskim 'Top Model'! Powtórzy sukces Anji Rubik?

A wy co myślicie o zdjęciu Michała Baryzy - podoba wam się czy was oburza?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 09:23

Zobacz także

Nasze propozycje