Poprzedni artykuł: Poznajecie Michała Wiśniewskiego? Co się stało z wokalistą Ich Troje? Następny artykuł: Dominika Gwit jest już mężatką?! Pannę młodą zdradził... Leszek Stanek...

Będzie ślub w “Na Wspólnej”! Panna młoda jest już po wieczorze panieńskim

Kobieta, , tagi: Na wspólnej
Takie rzeczy zdarzają się tylko w telewizji! Aktorzy tak dobrze odgrywali namiętny związek przed kamerami, że aż… pokochali się w prawdziwym życiu. I wkrótce się pobiorą!

Michał Tomala jest w obsadzie serialu “Na Wspólnej” od samego początku. W ciągu tych 15 lat jego bohater – Daniel Brzozowski – zdążył dorosnąć i przeżyć kilka kilka romansów. Niewiele ponad rok temu twórcy serialu postanowili wprowadzić do niego nową postać – Dominikę, z którą Daniel miałby mieć namiętny romans. Jedną z aktorek, które stawiły się wtedy na castingu była Anna Maria Jarosik. Śliczna brunetka zdobyła wtedy i rolę, i serce Michała. Cztery miesiące później Tomala poprosił ją o rękę!

Miłość z castingu

Twórcy “Na Wspólnej” chcieli znaleźć serialowemu Danielowi idealną partnerkę. Szukając aktorki, która mogłaby zagrać jego nową miłość, zorganizowali casting. Michał w nim uczestniczył, odgrywając scenki z kolejnymi zaproszonymi na przesłuchanie kobietami. Jedną z nich była właśnie Jarosik. 

Za pierwszym razem, jak zobaczyłem Anię, ona weszła do agencji, w której mieliśmy casting, i po prostu się przywitaliśmy – powiedział w rozmowie z jednym z portali Michał Tomala. – Ale gdy weszliśmy do pokoju, i mieliśmy już ten "czysty" casting, spojrzałem Ani głęboko w oczy, Ania spojrzała w moje, i normalnie aż mnie coś strzeliło.

Zobacz także: Pamiętacie Kasię Berg z "Na Wspólnej"? Nie uwierzycie, jak bardzo się zmieniła!

Nieplanowany związek

Michał również zrobił na Annie dobre wrażenie. Aktorka przyznała jednak, że – jeśli chodzi o nią – miłości w grę nie wchodziła.

Znałam go z serialu. Kiedy z nim zagrałam, to pomyślałam, że była między nami bardzo fajna energia, że to bardzo fajny chłopak – wspominała pierwsze spotkania z Michałem Anna. – Ale byłam dosyć świeżo po rozstaniu, po siedmioletnim związku, więc mówiłam sobie, że absolutnie nie chcę żadnego związku, nie chcę nikogo poznawać. Nie byłam na to w ogóle nastawiona.

Zobacz także: Szokująca metamorfoza gwiazdy serialu "Na Wspólnej". Co ona zrobiła za swoimi włosami?!

Ukrywane uczucie

Niedługo po pierwszym spotkaniu Michał Tomala i Anna Maria Jarosik zaczęli się spotkać nie tylko tylko na planie serialu. Pomimo starań, parze aktorów nie udało się ukryć rodzącego się między nimi uczucia. Serialowa ekipa szybko zorientowała się, że “tych dwoje jest bliżej ze sobą, niż po prostu koledzy z pracy”. Cztery miesiące później Michał oświadczył się i został przyjęty

Romans z “Na Wspólnej”, wkrótce dojdzie do swojego kulminacyjnego punktu. Michał Tomala i Anna Maria Jarosik szykują się do ślubu. Przyszła panna młoda już nawet bawiła się na swoim wieczorze panieńskim! 

Ciekawe, czy małżeństwo aktorskiej pary znajdzie swoje odzwierciedlenie w serialu? Jak myślicie: będzie ślub Daniela i Dominiki?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 05:08

Zobacz także

Nasze propozycje