Poprzedni artykuł: Izabela Janachowska skrytykowana przez Karolinę Piotrowską za formę po... Następny artykuł: Jak dzisiaj wyglądają córki Pawła Adamowicza?

Michał Wiśniewski po raz piąty weźmie ślub?

Kobieta, , tagi: ślub, Michał Wiśniewski
Wokalista naprawdę poważnie myśli o swojej nowej partnerce, Paulinie. Sprawdźcie, co powiedział o ślubie z nią w jednym z programów śniadaniowych.

W 2019 roku sporo się pozmieniało w życiu prywatnym Michała Wiśniewskiego. Muzyk rozwiódł się z Dominiką Tajner, a potem związał się z tajemniczą Pauliną, która podobnie jak Michał, wychowuje czwórkę swoich dzieci.

Michał Wiśniewski weźmie piąty ślub

Michał Wiśniewski i Paulina poznali się przez internet. Ich znajomość rozpoczęła się od rozmów, ale po spotkaniu już byli pewni, że na przyjaźni się nie skończy.

Ponoć nowa partnerka muzyka jest w niego wpatrzona jak w obrazek i nie jest związana z branżą muzyczną. Co więcej, niedługo po poznaniu para postanowiła ze sobą zamieszkać. Wkrótce pojawiły się też plotki o kolejnej ciąży Pauliny, jednak ani Michał, ani jego partnerka nie potwierdzili tej informacji.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#skarzyskokamienna #koncert @ichtrojowianie

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Teraz czas na kolejne doniesienia o życiu prywatnym Michała Wiśniewskiego. Okazuje się, że muzyk prawdpodobnie po raz kolejny wstąpi w związek małżeński. Jak czytaliśmy na portalu "Pudelek", Michał zaręczył się pod koniec grudnia.
Teraz jeszcze bardziej podsycił plotki swoją wypowiedzią w programie "Pytanie na śniadanie".

Ktoś w jakimś wywiadzie zapytał mnie ostatnio o miłość. I zacząłem się nad tym zastanawiać, czy Michał Wiśniewski ma prawo o tym mówić, mając za chwilę piątą żonę. Myślę, że tak - mówił Michał Wiśniewski.

Myślicie, że naprawdę niebawem będziemy śledzić jego ślub?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 stycznia 2020, 20:49

Nasze propozycje