Poprzedni artykuł: Robert Lewandowski musi przejść pilną operację. Co mu dolega? Następny artykuł: Paweł z "Love Island" każe Monice powiększyć piersi

To koniec małżeństwa Michelle i Baracka Obamy?

Kobieta,
,
, tagi: rozwód, michelle obama
Czy to koniec małżeństwa Michaelle i Baracka Obamy? Informator amerykańskiego magazynu "Globe" twierdzi, że niestety tak...

Wydawało nam się, że małżeństwo Michelle i Baracka to takie, które przetrwa nawet największy kryzys. Podobno nic nie trwa wiecznie, bo wiadomości zza oceanu wskazują na to, że była para prezydencka podjęła decyzję o rozstaniu. Po 27 latach bycia razem przekazali sobie podobno papiery rozwodowe.

Michelle Obama i Barack Obama rozwodzą się?

Od tej dwójki zawsze biło niespotykane ciepło. Widać było, że bardzo się kochają i jednocześnie wspierają we wszystkich decyzjach. Okazuje się, że nawet tak z pozoru idealne małżeństwo może mieć problemy. Poznali się w 1988 roku, kiedy Michelle była jeszcze tymczasowo zatrudniona w firmie prawniczej z Chicago. Na trzy miesiące przydzielono jej stanowisko doradczyni Baracka, któremu od razu wpadła w oko.

Parą byli już latem tego samego roku. W 1991 roku zaręczyli się, a rok później wzięli ślub. Michelle i Barack mają dwie córki. Malia Ann przyszła na świat w 1998 roku, a Natasha w 2001 roku. Niespodziewanie w 2018 małżeństwo oświadczyło, że obie urodziły się w wyniku procedury in vitro. Ich relacja podobno uległa diametralnemu pogorszeniu...

Tablid twierdzi, że Barack Obama był już zmęczony "toksycznym małżeństwem dla wygody i wizerunku". Po "serii paskudnych kłótni" miał rzucić papierami rozwodowymi. Jednym z argumentów przemawiających za tą teorią jest to, że oboje nie noszą już obrączek na serdecznym palcu. 

Jak podaje magazyn "Globe", "Michelle przygotowała dokumenty rozwodowe sporządzone przez jej prawników, a Barack podał podobno żonie własne dokumenty". Według źródła tabloidu Michelle była bardzo zaskoczona, ale "teraz spiskuje ze swoimi prawnikami, aby wycisnąć z Baracka tyle pieniędzy, ile się da". 

Walka toczy się głównie na tle finansowym. Barack odrzucił żądania Michelle dotyczące alimentów. Informator magazynu "Globe" przekazał, że zdaniem Baracka te żądania są niedorzeczne, ponieważ jego żona może się sama utrzymać. Michelle Obama napisała świetnie sprzedającą się książkę, ale ma także wykształcenie prawnicze.

Zdjęcie: Ons.pl

Nawet w przypadku tak idealnego małżeństwa, niczego nie można być pewnym... Jeśli te wiadomości okażą się prawdziwe, to będzie chyba jedno z najbardziej zaskakujących rozstań, o jakim usłyszy cały świat. Na tropie tej plotki jest już słynny portal Gossip Cop, który słusznie zdążył zauważyć istotny fakt - Michelle i Barack nadal noszą obrączki. Tym bardziej, że ostatnio przecież Barack dodał zdjęcie z okazji 27. rocznicy ślubu. 

Szczerze wierzymy w to, że to tylko plotki wyssane z palca.

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 listopada 2019, 21:08

Nasze propozycje