Poprzedni artykuł: 'Jurassic World: Upadłe królestwo' już od 8 czerwca w kinach Następny artykuł: Na pewno nie znacie nazwiska tej Polki! To jej Kim Kardashian zawdzięc...

Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając w sądzie! Aktor chce płacić mniejsze alimenty na rzecz dzieci. Ma rację?

To już pewne - pokój między Anetą Zając a jej byłym partnerem, Mikołajem Krawczykiem był chwilowy! Była para spotkała się w sądzie - poszło o alimenty. Tym razem jednak Krawczyk wytoczył przeciwko matce swoich dzieci potężne działa...

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk byli parą idealną! Spotkali się na planie serialu "Pierwsza miłość" i przez 7 lat byli nie rozłączni. W 2011 roku na świat przyszły ich dzieci - Michał i Robert. Niecały rok po narodzinach bliźniąt Krawczyk rozstał się z Anetą i związał się z Agnieszką Włodarczyk. Aktor podkreślał jednak, że spotyka się z dziećmi i płaci alimenty.

Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając - chwilowe zawieszenie broni

Nowy związek Mikołaja Krawczyka, który w 2015 roku rozstał się z Włodarczyk, żeby związać się z Sylwią Juszczak, wpłynął zaskakująco pozytywnie na jego relację z Zając. Dzięki wstawiennictwu Juszczak (od końca 2017 roku żony Mikołaja) Krawczyk zaczął się dogadywać z byłą partnerką i regularnie płacić alimenty - w sumie 3 tysięcy złotych miesięcznie. Zmiana na lepsze w relacji Krawczyk-Zając nie była jednak długotrwała. Kilka dni temu Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk pojawili się w sądzie. Z wokandy wynika, że Mikołaj Krawczyk jest powodem, a pozwanymi - synowie Michał i Robert. Aneta Zając występuje w procesie jako przedstawiciel ustawowy synów.

Zobacz także: Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk są małżeństwem! Okazuje się, że wzięli potajemny ślub

Mikołaj Krawczyk pozwał Anetę Zając!

O co chodzi? Dlaczego pozwane są dzieci? Chodzi o wysokośc alimentów, ktore dostają chłopcy. Jak tłumaczy reprezentująca Mikołaja Krawczyka prawniczka, Anna Borkowska, aktor zdecydował się na tak drastyczne środki ze względu na swoją miłość do synów: 

Mój klient jest zdeterminowany, bo chce być obecny w życiu swoich dzieci, a tymczasem musi walczyć o każdy dodatkowy dzień, o każdą dodatkową godzinę spędzoną z nimi  - powiedziała Borkowska w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium" - To, co ukazuje się w mediach na jego temat, że nie płaci alimentów i nie chce zajmować się synami, to brednie.

Okazuje się jednak, że Krawczyka do pozwania byłej partnerki zmotywowała nie tylko ojcowska miłość. Poszło także o pieniądze!

Mój klient dla dobra dzieci długo nie komentował doniesień prasowych na ten temat, ale dłużej nie może milczeć - wyjaśniła reprezentująca Mikołaja Krawczyka mecenas. - Wystąpił na drogę sądową, gdyż alimenty, które płaci na dzieci, z uwagi na ich wysokość, nie są w całości przeznaczone na potrzeby dzieci.

Zobacz także: Aneta Zając ponownie zakochana! Co wiemy o jej nowym chłopaku?

Z oświadczenia prawniczki jasno Krawczyka wynika, że aktor nie tylko nie jest zadowolony z wysokości z alimentów, ale też z tego, w jaki sposób Aneta Zając nimi dysponuje. A jak można zrozumieć zarzut, że pieniądze "nie są w całości przeznaczone na potrzeby dzieci"? Wielu odczytało ją jako sugestię, że Zając wydaje pieniądze synów na siebie...

Alimenty w wysokości 3 tysięcy złotych na dwoje dzieci to faktycznie niemała kwota. Krawczyk podobno chce je obniżyć do 2 tys. zł.  - po tysiącu na syna. Na jaki wydatek stać Krawczyka, który gra w dwóch serialach i teatrze - oceni sąd. A jak są wydawane pieniądze? Aneta Zając nigdy nie wypowiedziała się w tej sprawie. Teraz też jej stanowisko pozna tylko sąd... 

A wy co myślicie o pozwie Mikołaja Krawczyka - ma rację, czy przesadził?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 06:58

Zobacz także

Nasze propozycje