Poprzedni artykuł: Hanna Lis zaatakowana przez hejtera: "Dobrze, że poroniłaś" Następny artykuł: Dominika Gwit opowiedziała o hejcie na temat jej wagi

Czy Mikołaj i Sylwia z "Love Island" naprawdę są razem?

Kobieta, , tagi: love island
Zdaniem fanów programu finał, jak i sam związek Mikołaja i Sylwii, to wyreżyserowana 'ustawka'. Mają rację?

Pierwsza polska edycja programu "Love Island" właśnie dobiegła końca. Do zeszłej soboty widzowie mogli głosować na parę, którą ich zdaniem połączyło prawdziwe uczucie, a w niedzielę wieczorem został wyemitowany ostatni odcinek. Wyspę miłości wygrali Mikołaj i Sylwia - sympatyczna para, która jednak z początku nie zwracała na siebie uwagi.

Kontrowersyjny finał "Love Island. Wyspa Miłości"

Choć teoretycznie decyzję podjęli widzowie i internauci, mają oni co do ostatecznego werdyktu duże wątpliwości. Przede wszystkim, zaskoczył ich fakt, że nie podano procentowego zestawienia głosów, które zdobyły pary. Bardzo możliwe, że między nimi, a faworytami programu, czyli Mariettą i Frankiem, była różnica kilku procent. 

Internauci są niemal pewni co do tego, że jeszcze przed finałem Sylwia i Mikołaj umówili się, że oboje wybiorą miłość i podzielą się wygraną. Jeśli któreś z nich wybrałoby pieniądze, zgarnęłoby cała sumę 100 tys. złotych, a drugie odeszłoby z niczym. Według widzów ich związek to czysta transakcja na potrzeby programu, a między tym dwojgiem wcale nie ma prawdziwej chemii.

Zobaczymy jak zgasną flesze i kamery co zostanie z tej miłości...

Ustawka jak nic, żałosne 

Wyniki będą publikowane czy zostawiacie to dla siebie? Pokażcie chociaż jak % to wyszło.. - komentują internauci na oficjalnym profilu programu. 

Zdaniem wielu cały finał był ustawiony. Obserwując reakcję Mikołaja, po jego mowie ciała można było zauważyć, że spodziewał się wygranej. Mogło to być jednak spowodowane kilkukrotnym nagrywaniem przez produkcję tej sceny. 

Program "Love Island" od początku budził wiele wątpliwości. Najpierw widzowie nie polubili się z ironicznym lektorem, który ostatecznie został zmieniony. Następnie wiele osób sugerowało, że Marietta, uczestniczka która doszła do finału, jest faworyzowana poprzez odpowiedni montaż odcinków. Pod koniec programu fani programu również nie byli zadowoleni z faktu, że uczestnicy zdecydowali za nich i wyeliminowali z gry Pawła oraz Monikę, którzy po programie nadal pozostają parą.

Kto waszym zdaniem powinien wygrać Love Island? 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2020, 20:26

Nasze propozycje