Poprzedni artykuł: Kasia Cichopek przesadziła z retuszem zdjęć? Następny artykuł: Meghan Markle nie jest zapraszana na arystokrackie obiady. Dlaczego?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się! Od ich ślubu nie minął nawet rok...

Kobieta, , tagi: rozwód, Miley Cyrus
Ten związek trwał wybitnie krótko. Rozstanie Miley i Liama zszokowało ich fanów. Co takiego się stało?

Wydawało się, że Miley i Liam są wzorem idealnego małżeństwa. Jeszcze niedawno, podczas czerwcowego koncertu artystki w Polsce, towarzyszył jej mąż, co uwiecznił m.in. na wspólnym zdjęciu. Mówiło się, że aktor podporzadkowywał się planom swojej żony. Tymczasem para niespodziewanie ogłosiła, że jednak nie chce już być razem! Co tam się stało?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth ogłosili separację

Para poznała się w 2009 roku na planie filmu "Ostatnia piosenka". Po trzech latach zaręczyli się, ale po kolejnym roku po raz pierwszy wszystkich zszokowali swoim rozstaniem. Jednak po upływie kolejnych 3 lat, czyli w 2016 para znowu się zeszła, a w grudniu 2018 postanowiła nawet zalegalizować swój związek. Wydawało się więc, że po takich perturbacjach teraz może być tylko lepiej, a miłość ciągle kwitnie. Tymczasem ku zaskoczeniu wszystkich, zaledwie 8 miesięcy po ślubie, Miley i Liam ogłosili separację!

Liam i Miley zdecydowali się na separację. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu - napisano w oświadczeniu opublikowanym na łamach People.

Cóż, para widać dobrze przemyślała swoją decyzję, ponieważ żadna ze stron nie wydaje się być załamana rozstaniem. Miley np. aktualnie wypoczywa na wakacjach we Włoszech.

Myślicie, że para jeszcze do siebie wróci? Spodziewaliście się, że tak szybko dojdzie do separacji?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 20:51

Nasze propozycje