Poprzedni artykuł: "Już za Tobą tęsknię"- zabawny i wzruszający film niebawem trafi na ek... Następny artykuł: Wyniki konkursu: sprawdź, czy wygrałaś suszarkę lub prostownicę od mar...

Minimalistyczne tatuaże wykonywane za pomocą jednej kreski

Tatuaż to teoretycznie pamiątka na całe życie, więc warto mądrze wybrać jego wzór. Dzisiaj mamy dla was minimalistyczne tatuaże, które robią spore wrażenie.

Choć tatuaże zostają z nami na całe życie, to jednak i w ich wzorach pojawiają się pewne trendy. Ostatnio głośno było o tatuowaniu całego ciała- Blackout, w którym tworzone motywy układały się w proste wzory, niedawno pokazywaliśmy wam też botaniczne tatuaże, które polegały na dokładnym odwzorowaniu struktury rośliny. Nie wszyscy jednak lubią duże, mocno wypełnione rysunki na ciele. Niektórzy wolą minimalistyczne, delikatne wzory. 
Właśnie takie prezentuje niemiecko- irański tatuażysta, Mo Ganji. Tworzy on dzieła za pomocą jednej kreski. Jak sam mówi, jego celem jest "tworzenie prostych obrazków z mocnym uderzeniem". Choć na co dzień pracuje w Berlinie, to jego prace są znane na całym świecie.

Na Instagramie tatuażysty możemy oglądać bardzo wiele ciekawych prac, które są źródłem inspiracji wielu osób. Obecnie jego konto obserwuje ponad 150 tys. osób. Na tatuaże wykonane techniką Mo Ganji decydują się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Są one różnych kształtów, wśród których wyróżniają się motywy zwierzęce, jak i wielkości. Niektóre z nich są również delikatnie cieniowane. Każdy tatuaż jest utrzymany w ciemnej kolorystyce. 

Zobacz także:  Tatuaże inspirowane książkami

Minimalistyczne tatuaże najczęściej są tworzone na rękach, choć niektórzy decydują się na ich wykonanie także np. na klatce piersiowej, plecach, czy łopatkach. 

Warto pamiętać, że wykonywanie tatuażu jest dość bolesnym zabiegiem, który przy okazji tworzenia dużych formatów musi być podzielony na kilka etapów. Tatuaże tworzone za pomocą jednej kreski metodą Mo Ganji są szybkie do namalowania. 

Zobacz także:Permanentne, ale usuwalne. Nadchodzi przełom w świecie tatuażu

Foto: Instagram Moganji

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 07:18

Zobacz także

Nasze propozycje