Poprzedni artykuł: Wojtek Szczęsny zostanie ojcem? Marina mówi o... przygotowaniach do ci... Następny artykuł: Nie masz pomysłu na zapakowanie prezentu? Znalazłyśmy 15 pięknych (i p...

Tak dziwnej mody na robienie selfie jeszcze nie widziałyśmy…

Kobieta, , tagi: selfie instagram
Internet to kopalnia pomysłów – same to chyba przyznacie. Ale w poszukiwaniu inspiracji można się też natknąć na liczne dziwadła, takie jak na przykład selfie z ręką ułożoną w kształcie łapy… dinozaura.

Skończyła się już era robienia dziubków, fotografowania siebie z rozchylonymi ustami i przystawiania do nich palca. Teraz niekwestionowanym królem jest łapa Tyranozaura rexa, którą można zauważyć na większości zdjęć, które przeglądamy na przykład na Instagramie. Wykonanie tego jest dość proste, bo wystarczy ułożyć dłoń z luźno opadającymi palcami i nadgarstkiem w dowolnym miejscu na ciele.

Modę na T-rex hands możemy nawet naśladować całkiem nieświadomie. A do zabawy przyłączyła się między innymi słynna blogerka – Farah Dhukai. Jej porady na Instagramie śledzi ponad cztery miliony osób. Na pewno kojarzycie ją między innymi z nawilżaniem ust za pomocą pasty wasabi.

A jeżeli jesteście ciekawe, jak dokładnie wygląda trend z T-rex hands, zajrzyjcie do naszej galerii.

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 19:48

Zobacz także

Nasze propozycje