Poprzedni artykuł: Przez rok schudł prawie 100 kg. Teraz to ciacho robi karierę w modelin... Następny artykuł: Uczestnicy 'Top Model' w nagiej sesji zdjęciowej. Akty oceniała sama A...

O historii oblanej kwasem modelki pisał cały świat. Katie Piper odważnie pokazała, jak wygląda bez makijażu

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd
Przeszła wiele operacji plastycznych, aby wyglądać normalnie, ale nigdy się nie poddała. A teraz motywuje inne kobiety.

Patrząc na zdjęcia Katie Piper w pełnym makijażu, trudno powiedzieć, że przeszła aż 100 operacji plastycznych, aby móc normalnie funkcjonować. Mimo że ma za sobą traumatyczne przeżycia, nie boi się pokazać zupełnie nago - bez żadnego kosmetyku tuszującego jej blizny.

Modelka oblana kwasem, Katie Piper, pozuje bez makijażu

Kiedy miała zaledwie 24 lata, spotkała ją niewyobrażalna tragedia. Były chłopak najpierw zlecił porwanie i gwałt, a później oblał Katie Piper kwasem. Jej twarz, szyja, dekolt oraz fragmenty skóry na ramionach dosłownie roztopiły się pod wpływem żrącej substancji. Uporanie się z traumą zajęło jej sporo czasu, ale mimo sporych rozmiarów blizn, czuje się piękna. Po jej uśmiechu widać, że akceptuje swój wygląd - wręcz emanuje pewnością siebie.

Teraz jest szczęśliwą żoną, matką i dziennikarką, która nie boi się opowiadać o tym, co ją spotkało. Co więcej - wspiera kobiety, które doświadczyły tego samego, co ona. Opublikowanie zdjęcia bez makijażu musiało ją kosztować sporo wysiłku. Nigdy z takiego bliska nie zaprezentowała się jeszcze fanom, ale tym razem postanowiła zrobić wyjątek.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak Katie wygląda bez makijażu i jak bardzo się również zmieniła.

Zdjęcie główne: Instagram.com/katiepiper_

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 09:27

Zobacz także

Nasze propozycje