Poprzedni artykuł: To mogło być ostatnie zdjęcie w życiu tej dziewczyny! Na sam widok mam... Następny artykuł: Bardzo chuda Angelina Jolie? Nie uwierzycie, co aktorka je! Zobaczcie...

Pomarańcz będzie rządził wiosną! Ale nie tylko w modzie i manicure...

Brzoskwiniowy makijaż, włosy w pomarańczowym odcieniu, a nawet... Zobacz, na co prawdziwa fashionistka stawia w nowym sezonie :)

Jesienią i zimą sięgamy po czerwienie, granaty, brązy, czerń, ale wiosną chętnie odchodzimy od tego schematu. Żeby wejść w nowy sezon potrzebujemy dawki energetycznego... pomarańczu! To właśnie ten kolor będzie królował przez najbliższe tygodnie. Potwierdza to m.in. zwiększona liczba wyszukiwań inspiracji o tej barwie na Pintereście.

Wydaje się Wam, że to dość szalony kolor i nie dla każdego? Spokojnie, możecie go lekko poskromić np. granatem. Poza tym nikt nie mówi, że musicie sięgać po wręcz rażący pomarańcz. Doskonale sprawdzi się także jego pastelowa wersja.

Zobaczcie w naszej galerii, w jakiej formie warto wybrać pomarańcz, aby dodał nam świeżości, a do tego sprawił, że na pewno będziemy prezentować się modnie.

Polecamy także:  Naklejane piegi to za mało- teraz kobiety zaczęły je... tatuować!

Foto: Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Zobacz także

Nasze propozycje