Poprzedni artykuł: Kryzys w książęcym małżeństwie? Para zdecydowała się na poważny krok..... Następny artykuł: La La Land już na DVD i Blu-ray!

Skandal na Festiwalu Filmowym w Cannes. Monica Belluci pokazała sutek i rzuciła się na współprowadzącego!

Kobieta, , tagi: monica bellucci
Festiwal Filmowy w Cannes 2017 rozpoczął się od sporej wpadki. Monica Belluci odsłoniła sutek i pocałowała współprowadzącego galę. To był naprawdę namiętny buziak... :)

Monica Belluci to niezwykle piękna kobieta. I jeśli dobrze sięgamy pamięcią, to chyba pierwsza taka wpadka z jej udziałem. Aktorka pokazała zdecydowanie więcej niż mogłaby sobie życzyć. Jej granatowa, tiulowa kreacja nie zakryła wystarczająco dobrze biustu. Szybko okazało się, że bez najmniejszego problemu można dostrzec nagą pierś Belluci.

Zarówno widzowie, jak i zgromadzeni w pałacu festiwalowym zobaczyli sutek aktorki. 

Źródło: Instagram

Gwiazda wyglądała tak pięknie, że większość pewnie nie zauważyła tej małej wpadki. Ale kiedy przyjrzymy się dobrze zdjęciom z tamtego wieczoru... Wszystko jest jasne :). A gdyby tego było mało, aktorka wręcz rzuciła się z ustami na współprowadzącego festiwal, Alexa Lutza. Francuski aktor był wyraźnie zaskoczony tym, co przed chwilą uczyniła Belluci. 

To był naprawdę długi i namiętny pocałunek! :) Mimo tak zaskakującego obrotu spraw, Monica Belluci wydawała się być zupełnie nieskrępowana tym, co miało miejsce na scenie. Nawet po zakończeniu oficjalnej części aż kipiała pewnością siebie, wdziękiem i klasą

Bella Hadid pokazała za dużo

Festiwal Filmowy w Cannes 2017 rozpoczął się z przytupem. Również Bella Hadid zaliczyła niemałą wpadkę. Sukienka, którą miała na sobie tego dnia niestety przyspożyła jej sporo problemów... Zobaczcie:  Ta sukienka całkowicie wymknęła się spod kontroli... Fotoreporterzy mieli pełne ręce roboty. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na kolejne interesujące wydarzenia :).

Zdjęcie główne: Instagram

Chcesz dobrze wyglądać na zdjęciach? Koniecznie przetestuj dobrze matujące pudry:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:30

Zobacz także

Nasze propozycje