Poprzedni artykuł: Perfumy Calvin Klein w Lidlu za mniej niż 100 zł! Będzie kolejna walka... Następny artykuł: 5 sygnałów, że on NIE JEST Tym Jedynym

Tak wyglądają najpiękniejsi rodzice na świecie! Te zdjęcia podbijają Instagram!

Kobieta, , tagi: związki, instagram, viral, rodzina
Oboje są piękni, a ich dzieci zawsze roześmiane - to nie zdjęcia z kampanii reklamowej, ale sceny z życia najprawdziwszej rodziny! Zasługują na miano najpiękniejszych rodziców świata?

Myślicie, że idealne rodziny nie istnieją? Nam też się tak wydawało, ale patrząc na państwo Nyhus mamy pewne wątpliwości. Norweskie małżeństwo z trójką dzieci ma tysiące fanów w mediach społecznościowych - na czym polega ich fenomen?

Monica i Christoffer Nyhus - najpiękniejsi rodzice na świecie?

Ona, on i troje dzieci, z których najstarsze ma zaledwie cztery latka - taki opis automatycznie przywołuje wyobrażenie pary, która próbuje zapanować nad chaosem, potykając się o klocki Lego. Kto wie, być może tak to wygląda za zamkniętymi drzwiami, ale w sieci państwo Nyhus prezentują się doskonale i wcale nie wygląda to sztucznie. Monica i Christoffer mieszkają w Norwegii i są szczęśliwymi rodzicami trzech chłopców: Leonela, Matheo i Emilio. Cała piątka stała się sławna za sprawą aktywnie prowadzonych profili na Instagramie (każdy z małżonków ma własny), na których pojawiają się zdjęcia z życia codziennego ich rodziny. I to nie byle jakie.

Ona jest atrakcyjną blondynką, on przystojnym brunetem - razem tworzą przepiękną parę, która bardzo podoba się internautom. Tym bardziej, że na fotografiach pokazują się razem z dziećmi (także uroczymi) i robią to w taki sposób, że ich szczęście wygląda na autentyczne. Fani nazywają ich "najpiękniejszymi rodzicami świata", a liczba obserwujących rośnie z dnia na dzień. Ostatecznie wyglądają jak ucieleśnienie marzeń o rodzinie idealnej - czy ktoś mógłby im się oprzeć? :)

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia państwa Nyhus i ich dzieci - widziałyście kiedyś tak perfekcyjną rodzinę?

Zobacz też: To już oficjalne: książę Harry i Meghan Markle są zaręczeni! Kiedy ślub?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 20:14

Zobacz także

Nasze propozycje