Poprzedni artykuł: Instytut ogłasza artystów wrześniowej edycji Następny artykuł: Mama Julii Wieniawy... w bikini! Jak wygląda?

My już wiemy! Teraz Wy poznajcie najlepszą Recenzentkę sierpnia

Kobieta, , tagi: kwc, recenzentki
Interesuje się modą i branżą beauty. Zna wszystkie nowinki ze świata kosmetyków. Sprawdźcie kim jest Recenzentka sierpnia i jakie kosmetyki wygrywa.

Zacznijmy od kilku liczb. Recenzentka sierpnia jest częścią wizażowej społeczności od 2016 roku. Przez ten czas napisała 956 bardzo dobrej jakości recenzji i dodała do katalogu KWC 163 nowych produktów. Imponujący wynik! Co ją motywuje do takiej aktywności?

Recenzowanie kosmetyków na wizaż.pl sprawia mi przede wszystkim ogromną przyjemność. Interesuję się modą i branżą Beauty i wszystkie nowinki z tym związane chłonę od razu. Gdy tylko pozwala mi na to czas, sięgam po ulubione czasopisma, oglądam specjalistyczne programy i szperam w Intenrnecie. Dzięki pisaniu recenzji, poświęcam produktom o wiele więcej czasu. Przy recenzowaniu poznaję składy kosmetyków, przez co sama dla siebie dowiaduję się więcej. Wącham, oglądam, porównuję i dzielę się tym, co lubię.

Bardzo rzetelnie i szczegółowo opisuje produkty. Skupia się na detalach. Stara się zawsze brać pod uwagę stosunek ceny do składu i pojemności. Jest obiektywna i szczera. Dba o to, żeby w każdym produkcie szukać jego mocnych stron - nawet jeśli nie jest w 100% zadowolona z jego działania. Doskonale też wie jakich błędów należy unikać pisząc recenzje:

Osobiście uwielbiam czytać recenzje szczegółowe, napisane kulturalnie, ale także z humorem. Unikać należy na pewno błędów ortograficznych i wulgaryzmów. Błędy sprawiają, że recenzja chwilami może być po prostu nieczytelna. Nie należy pisać jak encyklopedia, język musi być prosty, zrozumiały dla każdej grupy wiekowej. Najważniejsze jest to, by recenzja napisana była prosto z serca.

W nagrodę za jej aktywność i zaangażowanie nagrodzimy ją pudłem fantastycznych kosmetyków. Tylko spójrzcie!

Będzie mogła wypróbować same kosmetyczne hity, a wśród nich:

  • Peeling kawowy, Body Boom
  • Naturalną odżywkę do włosów z mlekiem owsianym, YOPE
  • Szampon na bazie wyciągu z rumianku, Klorane
  • Nawilżający krem na noc, HelloBody
  • Podkład Naked Skin Match, Revers
  • Suchy szampon, Ecocera
  • Wygładzającą maseczkę z miodem tapioka, Ziaja
  • Maskę do twarzy Active Carbon, Stara Mydlarnia
  • Rozświetlacz, Sephora
  • Balsam do twarzy i ciała, Samarite

Najwyższa pora przedstawić w końcu zwyciężczynię... jest nią redcarpet93. Serdeczne gratulacje!!! Wszystkim Recenzentkom bardzo dziękujemy za aktywne tworzenie katalogu Kosmetyk Wszech Czasów!

Jeśli Ty też kochasz kosmetyki i lubisz o nich pisać, a przy okazji chcesz zgarnąć pudło pełne ciekawych nowości, bądź aktywna w KWC. Dziel się opiniami o swoich ulubionych kosmetykach i pamiętaj o pozostawianiu pochwał przy recenzjach, które uważasz za wyjątkowo pomocne!

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 września 2019, 17:41

Nasze propozycje