Poprzedni artykuł: 4 rzeczy o męskim orgazmie, których on nigdy Ci nie powie Następny artykuł: Selena Gomez miała przeszczep nerki. Piosenkarka na Instagramie opubli...

Basia Kurdej Szatan jest za chuda? Aktorka nadal walczy z chorobą. Jak wygląda jej dieta?

Kobieta,
,
, tagi: Barbara Kurdej Szatan, borelioza, choroby gwiazd
Barbara Kurdej Szatan choruje na boreliozę, której nosicielami są kleszcze. Diagnoza była dla niej szokiem. Jak gwiazda walczy z chorobą?

Barbara Kurdej-Szatan choruje na boreliozę. W wywiadzie dla magazynu "Viva!" mówiła kiedyś, że kiedy poznała diagnozę, była w szoku i zaczęła płakać.

Jakie są objawy boreliozy?

Barbara Kurdej-Szatan w magazynie "Viva!" opowiadała też, jak wyglądały początki choroby, co zwróciło jej uwagę i skłoniło do badań.

Bolała mnie ręka. Miałam punktowe bóle mięśni z obrzękami, które "wędrowały" mi po ciele.

Polecamy:  Lady Gaga zmaga się z poważną chorobą! Czy jej kariera jest zagrożona?

Jak leczyć boreliozę?

W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Viva", Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, jak walczy z chorobą.

Polecamy:  Wiecie, że Ania Przybylska miała siostrę? Agnieszka Kubera udzieliła szczerego wywiadu

Byłam ostatnio u mojej pani dietetyk i okazało się, że jest lepiej i duża część tych bakterii, które ten zasrany kleszcz mi wpuścił, została zlikwidowana. Potwierdzone to również zostało badaniami. Jednak boreliozę nadal mam i muszę jeszcze z nią powalczyć - powiedziała aktorka.

Okazuje się, że gwiazda korzysta z terapii z użyciem prądów, ale kluczowa jest również dieta i aktywność fizyczna. Barbara Kurdej-Szatan odstawiła cukier, białą mąkę i krowi nabiał.

- Chodziło nie tylko o to, żeby pozbyć się bakterii, lecz także żeby odgrzybić organizm, ponieważ swego czasu zażywałam dużo antybiotyków. Przez to candida, grzyby, które zazwyczaj znajdują się w jelicie, rozprzestrzeniły się – mimo tego, że zażywałam specjalne osłony. Trudno jest nad tym zapanować, potrzebna jest dieta długoterminowa - mówiła aktorka.

Pomimo tego, że niektóre zdjęcia na Instagramie Barbary Kurdej-Szatan wskazują na to, że aktorka jest bardzo szczupła, to sama zainteresowana przyznaje, że czuje się świetnie:)

Polecamy:  Antonio Banderas schudł i bardzo się zmienił - co się stało ze znanym aktorem?

Życzymy dużo zdrowia:)

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Zobacz także

Zobacz także

Nasze propozycje