Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska i Adriana Lima razem na wakacjach. Czy gwiazdy się pr... Następny artykuł: Aplikacja Prisma bije rekordy popularności. Kto z niej korzysta?

Na co warto iść do kina? Polecamy film "Facet na miarę"

„Facet na miarę” to kolejny po „Nietykalnych” i „Za jakie grzechy, dobry Boże?” francuski hit, który podbije serca polskich widzów!

Ciepła i wzruszająca komedia romantyczna mówiąca o tym, że dla prawdziwego uczucia wszystko jest możliwe, była filmem zamknięcia Netia Off Camera 2016 i została doskonale przyjęta przez publiczność festiwalu. Do regularnej dystrybucji „Facet na miarę” wejdzie 15 lipca. W roli głównej Jean Dujardin, laureat Oscara za rolę w filmie „Artysta”. Partneruje mu Virginie Efira, aktorka znana z „Miłości po francusku”.

Diane (Virginie Efira) jest młodą i piękną prawniczką. Na co dzień pracuje w kancelarii, której współwłaścicielem jest jej były partner. Pewnego dnia w jej domu rozbrzmiewa sygnał telefonu stacjonarnego. Mężczyzna przedstawia się jako Alexandre (Jean Dujardin) i okazuje się szczęśliwym znalazcą jej zgubionej komórki. Proponuje randkę, która połączy oddanie telefonu ze wspólną kolacją. Diane rusza na spotkanie z tylko jedną wskazówką ułatwiającą rozpoznanie nieznajomego: „nie sposób mnie przegapić”. Mężczyzna faktycznie bardzo wyraźnie odróżnia się od pozostałych gości restauracji. Jest najprzystojniejszy i… najniższy. Wzrost nie przeszkadza mu jednak czerpać z życia pełnymi garściami i być miłośnikiem wielkich wrażeń. Ich pierwsze spotkanie kończy się szalonym skokiem ze spadochronu. Diane ulega romantycznej fascynacji wyjątkowym i niezwykle dowcipnym mężczyzną. Jednak z czasem w serce kobiety zaczynają wkradać się wątpliwości…

Prasa o filmie: 

Najbardziej zabawna i wzruszająca francuska komedia od czasu „Nietykalnych”.
Pleinvie.fr

Film lekki, elegancki, poruszający i pięknie zagrany. Prawdziwy wyczyn.
Atlantico.fr

Śmieszny, czuły, zaskakujący.
Abusdecine.com

Niczym „Nietykalni”.
Mondocine.net

Uwodzicielska komedia romantyczna. Wzruszająca i zabawna.
Citazine.fr

Wspaniała i elegancka.
Programme.tv

Świetne aktorstwo! Ani chwili nie będziecie się nudzić.
Cinealliance.fr

Urocza i lekka komedia romantyczna. Będziecie tęsknić za jej bohaterami.
Télérama

Zobaczcie także:  Bridget Jones's Baby- Zobaczcie drugi trailer

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 07:30

Zobacz także

Nasze propozycje