Poprzedni artykuł: Kolejne zdjęcia Kate Middleton w ciąży! Brzuszek jest już naprawdę duż... Następny artykuł: Zobaczcie urocze opakowania świątecznej kolekcji marki Sephora. Aż chc...

Pamiętacie Julkę z 'Na dobre i na złe'? Filmowa córka Artura Żmijewskiego dzisiaj ma 28 lat. Bardzo się zmieniła?

Sara Muldner dziesięć lat temu opuściła obsadę serialu "Na dobre i na złe". Jak teraz wygląda i czym się zajmuje? Rozpoznalibyście ją na ulicy?

Sara Muldner, córka aktorki Izabelli Dziarskiej i rzeźbiarza Jacka Muldner-Nieckowskiego, w serialu "Na dobre i na złe" wcielała się w rolę adoptowanej córki Zosi i Jakuba, których role grali Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski. Pracę na planie zaczynała mając zaledwie 8 lat. Wiele osób zapamiętało ją jako dziewczynkę z burzą loków.

Polecamy:  Dziś zna ją cały świat! Domyślacie się, kto jest na tym zdjęciu?

W 2007 roku jednak postanowiła zakończyć prasę w serialu. Uznała, że ważniejsza jest nauka - wybrała szkołę aktorską w Paryżu. Potem na Sorbonie studiowała filozofię.

Polecamy:  Agnieszka Dygant na zdjęciu sprzed 30 lat - co za fryzura! A obok niej...

Sarę Muldner mogliśmy też oglądać w "Tygrysach Europy", a w 2012 roku zagrała w produkcji "Lubię mówić z Tobą", ale od tamtego czasu nie słychać o jej poczynaniach zawodowych i raczej unika "ścianek". Ostatnio widzieliśmy ją na na urodzinach magazynu "Party" . Czy bardzo się zmieniła? 

Jak wygląda Sara Muldner?

Aktorka obecnie ma 28 lat. Nie ścięla swoich charakterystycznych długich, kręconych włosów - tylko je przyciemniła. Zobaczcie, jak obecnie wygląda Sara Muldner. Rozpoznalibyście ją?

Polecamy:  Pamiętacie Olę Żuraw z "Top Model"? Zobaczcie, jak się zmieniła!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 stycznia 2019, 23:15

Zobacz także

Nasze propozycje