Poprzedni artykuł: Uczestnicy 'Top Model' w nagiej sesji zdjęciowej. Akty oceniała sama A... Następny artykuł: Tak gwiazdy bawiły się na Sopot Match Race, najważniejszych regatach w...

Wraca dawna Doda? Zamieściła zdjęcie z nagim biustem

Kobieta, , tagi: nagie zdjęcia, nagie gwiazdy, Doda
Mogłoby się wydawać, że Doda niczym nas już nie zaskoczy. Tymczasem zszokowała wszystkich niemal nagim zdjęciem na Instagramie. Zostanie ocenzurowane?

Doda lubi szokować. Przyzwyczaiła nas już do kontrowersyjnych strojów oraz wypowiedzi. Nagość również nie jest jej obca, ale odkąd wyszła za mąż za Emila Stępnia, spokorniała i nie epatuje aż tak ciałem. Tymczasem z okazji Dnia Chłopaka, wokalistka postanowiła opublikować stare, ale niezwykle kuszące zdjęcie, które wcale nie wywołało fali negatywnych komentarzy.

Półnaga Doda na Instagramie

Kreacje Dody przeważnie budzą spore zainteresowanie i żywą dyskusję nie tylko wśród internautów, ale też wśród znawców mody. Klapki ze skarpetkami zrobiły furorę. Podobnie zresztą jak czarny kuferek z Zary za 99 zł - inne gwiazdy również go pokochały. Tym razem jednak nie chodzi o jej stylizację z sieciówki, a o Dodę bez ubrania.

Jej nagie piersi zakrywa wyłącznie żółta (złota?) farba. Przez to niektóre detale są wyraźnie widoczne.

Fani Dody na pewno kojarzą to zdjęcie. Ma już dobrych kilka lat. Fotografia pochodzi z okładki płyty "7 pokus głównych", która została wydana w 2011 roku. Jest kontrowersyjna, nieco wulgarna, ale wokalistka wytłumaczyła, co dokładnie symbolizuje.

To zdjęcie to metafora, jedna z okładek przedstawiająca pokusę posiadania, zamieniania wszystkiego w złoto, pożądania wartości materialnych - tłumaczy.

Patrząc na komentarze, a jest ich tam prawie 200, nie zauważyłyśmy żadnego negatywnego. Wszyscy zachwycają się nie tylko figurą Dody, ale również samą płytą, na potrzeby której to zdjęcie w ogóle powstało. Piszą, że to najlepsze, co wokalistka stworzyła w swojej karierze. Zupełnie nie dopatrują się wulgarnego kontekstu fotografii - widzą w niej prawdziwą sztukę.

- Chyba żaden chłopak nie będzie w stanie przeczytać życzeń, patrząc na to zdjęcie...

- Doda, kwitniesz miłością od męża. Mega zmiana. Pięknej jednak we wszystkim pięknie.

Myślicie, że Doda powinna publikować takie zdjęcia na Instagramie? W końcu z aplikacji korzystają również młodzi ludzie, a czasami i dzieci, dla których gwiazda jest autorytetem...

Zdjęcie główne: Instagram.com/dodaqueen

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 07:24

Zobacz także

Nasze propozycje