Poprzedni artykuł: O historii oblanej kwasem modelki pisał cały świat. Katie Piper odważn... Następny artykuł: Wraca dawna Doda? Zamieściła zdjęcie z nagim biustem

Uczestnicy 'Top Model' w nagiej sesji zdjęciowej. Akty oceniała sama Anja Rubik

Kobieta, , tagi: nagie zdjęcia, Top Model
Ten odcinek Top Model 2018 był bardzo emocjonujący. Bo kto nie byłby zestresowany wystąpieniem nago w telewizji?

Uczestnicy mają już za sobą metamorfozy, a teraz przyszedł czas na coś zdecydowanie bardziej odważnego. Akty to obowiązkowy punkt "Top Model". Pojawiały się w każdej edycji i to właśnie nagich zdjęć aspirujący modele i modelki boją się najbardziej. Pozują na oczach uczestników, ekipy programu, ale też widzów. Nic dziwnego, że towarzyszą im mieszane emocje. Kto wypadł najlepiej?

Nagie sesje zdjęciowe w "Top Model" 2018

Niektórzy traktują wyzwanie bardzo profesjonalnie i bez mrugnięcia okiem zrzucają z siebie ubrania. Innych powstrzymuje poczucie wstydu, skrępowanie i sami rezygnują z udziału w sesji. W tej edycji byli też uczestnicy, którzy nie musieli się zupełnie rozebrać, ze względu na to, że są niepełnoletni (Sophie Reich i Michał Borzuchowski). Inni, mimo obawy przed tym "co powiedzą ludzie", zrobili krok do przodu, dzięki czemu nadal mogą walczyć o udział w finale.

Ten odcinek był jednak podwójnie wymagający, ponieważ gościem specjalnym była Anja Rubik. Ma za sobą mnóstwo sesji zdjęciowych, również tych rozbieranych, dlatego jej wsparcie było dla uczestników programu bardzo ważne. Wyraźnie podkreśliła, że w modelingu ciało staje się częścią wizji fotografa i trzeba mieć do siebie dystans

Nagie zdjęcia modelom i modelkom zrobiła polska fotografka, Sonia Szóstak. Wszystko odbyło się w klimacie egzotycznej dżungli, a to za sprawą miejsca, w którym sesja miała miejsce - Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej w Powsinie.

Poniżej możecie zobaczyć, jak z nagością poradzili sobie uczestnicy "Top Model".

Zdjęcie główne: Instagram.com/sopie.reich

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 09:21

Zobacz także

Nasze propozycje