Poprzedni artykuł: Oto 13-letnia (!) królowa social media... Bez tipsów i makijażu nie ru... Następny artykuł: Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk są małżeństwem! Okazuje się, że wzi...

Piotr Stramowski rozbiera się i śpiewa o… masturbacji! Musicie zobaczyć ten skecz

Piotr Stramowski po raz kolejny wykazał się odwagą i niezwykłym poczuciem humoru. Gwiazdor "Pitbulla" nie tylko pokazał się nago, ale też zaśpiewał o onanizmie!

Takiego Stramowskiego jeszcze nie widzieliście! Aktor znany głównie z ról nieustraszonych twardzieli w produkcjach Patryka Vegi, tym razem postanowił pokazać, że ma do siebie ogromny dystans. Jako prowadzący ostatniego odcinka programu satyrycznego "SNL Polska", Stramowski musiał także wystąpić w kilku skeczach. Ten najgłośniejszy nosi tytuł "Masturbacja". Oglądamy, jak 30-letni aktor śpiewa o zaletach seksu solo:

Bo najlepszy jest seks, gdy jesteście jak jeden organizm, więc ona dobra jest, ale lepszy jest onanizm.

Na planie skeczu aktora wspierała żona - Katarzyna Warnke. Przebrana za kuszącą "kobietę-kot", Warnke zagrała w teledysku chimeryczną i wymagającą dominę, którą należy wręcz błagać o chwilę intymności:

Oczywiście udział Stramowskiego i Warnke w ostatnim odcinku produkcji serwisu streamingowego Showmax nie jest przypadkowy. To sprytna sztuczka marketingowa, promująca najnowszy film Patryka Vegi ("Kobiety mafii"), w którym to właśnie płeć piękna ukazana została jako silna i dominująca. Komicy SNL odwołują się do kinowej premiery także bezpośrednio - w skeczu pt. "Kobieta mafin" (uwaga, zobaczycie tam świetną karykaturę samego reżysera!).

Zobacz także: Agnieszka Dygant zmienila kolor włosów! 'Zwykle szatynkom nie jest dobrze w tym kolorze'

Co sądzicie o takiej formie promocji? My wręcz płakałyśmy ze śmiechu. 

Zdjęcie: Screen z YouTube.come/SNL Polska

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 14:56

Zobacz także

Nasze propozycje