Poprzedni artykuł: Ten zabieg promuje Gwyneth Paltrow, ale inny aktor trafił po nim do sz... Następny artykuł: Zobaczcie, jak dziś wygląda syn Beaty Tadli. Przystojniak?

Nagrody KWC rozdane! Kto w tym roku otrzymał statuetki?

Sprawdźcie, które kosmetyki zdobyły największe uznanie Wizażanek i zostały nagrodzone statuetkami na gali KWC.

Wizaż już po raz dziewiąty rozdał nagrody KWC. Walczyły o nie produkty znajdujące się w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów, które do 31 grudnia 2017 roku zdobyły minimum 100 recenzji i średnią ocenę powyżej 4,0 (w skali 5-punktowej). Podobnie, jak w poprzednich latach, wybrano również Hit Wizażanek. Pełną listę kosmetycznych laureatów znajdziecie w galerii.

Polecamy:  Poznaj 7 kluczowych trendów beauty

Wybrano również Ambasadorkę KWC. Ten tytuł przypadł Anecie Chilczuk znanej jako "Aneta_Ch". Wyróżniono ją za imponującą aktywność, niesłabnącą miłość do nowych kosmetyków, które rzetelnie opisuje oraz recenzuje, a także za niebanalne Looki, które stają się dla społeczności KWC źródłem inspiracji.

Nagroda specjalna została przyznana Agnieszce Grzelak za tworzenie dwóch czołowych kanałów YouTube w Polsce, na których zaraża pasją do świata beauty tysiące osób, dzieli się swoją wiedzą kosmetyczną oraz testuje nowości.

Poznaj wszystkich laureatów - zdjęcia i opisy znajdziesz w galerii!

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2020, 23:32

Nasze propozycje