Poprzedni artykuł: Nie uwierzycie, jak kiedyś wyglądała mentorka z programu 'Projekt Lady... Następny artykuł: Właśnie pojawił się spot "Listów do M.3"! Musicie to zobaczyć

Którego zdjęcia na Instagramie wstydzi się Kim Kardashian? Nigdy nie zgadniecie...

Celebrytka podobno żałuje, że w ogóle dodała to zdjęcie. Która fotka okazała się tak kompromitująca?

Czego wstydzi się Kim Kardashian? Wbrew pozorom nie chodzi o sekstaśmę ani żadną modową wpadkę. Celebrytka przyznała ostatnio, że żałuje dodania pewnego zdjęcia na Instagramie - o które ujęcie chodzi?

Najgorsze zdjęcie Kim Kardashian?

102 miliony (!) obserwujących na Instagramie to nie żarty - Kim zdaje sobie sprawę, że jej konto to biznes sam w sobie i jeden z głównych filarów jej dopracowanego wizerunku. Nic dziwnego, że wszystkie publikowane zdjęcia najpierw poddaje starannej selekcji. Mimo to nawet jej zdarza się popełnić "błąd". Jedno ze zdjęć jej zdaniem nie było dobrym pomysłem...

Cellulit, widoczne sutki a może nieudany makijaż? Nic z tych rzeczy - okazuje się, że tym, co budzi zażenowanie Kim są... zbyt krótkie paznokcie. Tak, dobrze przeczytałyście - celebrytka wstydzi się zdjęcia z pierścionkiem zaręczynowym, które z perspektywy czasu ocenia jako mało korzystne - jej zdaniem mogłoby być znacznie bardziej efektowne, gdyby tego dnia miała staranniejszy manicure.

Rzeczywiście, Kim słynie z upodobania do długich paznokci - swego czasu ozdabiała je nawet kolczykami. Nie przyszłoby nam jednak do głowy, że fotografia sprzed prawie czterech (!) lat będzie tą jedną, która spędza celebrytce sen z powiek. Cóż, takich "problemów" można tylko pozazdrościć ;)

Zobacz też: Nowy trend w makijażu? Teraz malujemy się jak... księżna Diana!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

zdjęcia: ONS

Polecamy wysoko oceniane lakiery do paznokci z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 17:16

Zobacz także

Nasze propozycje