Poprzedni artykuł: 5 najczęściej zadawanych pytań urodowych w 2016 roku. Znamy na nie odp... Następny artykuł: Anna Lewandowska ma niespodziankę dla przyszłych mam. Ciąża zdecydowan...

10 kolorów, które będą absolutnym hitem w 2017 r. Możecie być zaskoczone...

Kobieta, , tagi: trendy na wiosnę
Przygaszona czerwień, jarmużowy czy nude - zobacz, w jakich kolorach powinna być Twoja garderoba w 2017 r.

10 kolorów, które będą rządzić w 2017 r., wybrał Instytut Pantone, który w tej kwestii jest wyrocznią. Przewidywania specjalistów zawsze pokrywają się z tym, co pojawia się na pokazach mody. Na tygodniach mody prezentujących kolekcje na wiosnę/lato 2017 królowały pastele i przygaszone kolory. Bardzo mocnym trendem były różne odcienie niebieskiego. Zdjęcia z pokazów często są dla nas inspiracją. Dzięki nim łatwiej nam jest skompletować sobie całą stylizację – nawet, jeżeli bazujemy tylko na ubraniach z sieciówek.

Zdjęcia z pokazów są też spójne z tym, co ogłosił Instytut Pantone. Już wcześniej pisałyśmy o tym, że jednym z hitowych kolorów będzie Greenery. Czyli połączenie tradycyjnej zieleni z limonką. Dość szybko pojawiły się również informacje o lakierze do paznokci, za którym będą szaleć w przyszłym roku wszystkie kobiety. Kolor Kale, to jarmużowy odcień i zdecydowanie przypadł nam do gustu.

Ale oprócz tych kolorów, znamy jeszcze osiem innych, o których warto pamiętać podczas uzupełniania garderoby na 2017 rok. Znajdziecie je w naszej galerii. Widać, że z mody wyjdą neony i 2017 będzie rokiem raczej przygaszonych barw. Cieszycie się?

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/431923420496134259

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:44

Zobacz także

Nasze propozycje