Poprzedni artykuł: Jakie książki zabrać na wakacje? Polecamy nowości wydawnicze! Następny artykuł: 4 nietypowe zastosowania wkładek higienicznych. I wcale nie chodzi o m...

Tę parę ludzie zaczepiają na ulicy, bo są... najpiękniejsi na świecie?

Kobieta, , tagi: związek, modelka
Melissę i Jamesa okrzyknięto najpiękniejszą parą w Wielkiej Brytanii. Ale czy na pewno...

Melissę i Jamesa nazywa się najpiękniejszą parą na świecie. Ona ma zaledwie 21 lat, jest piękną brunetką, ma długie nogi i czarujący uśmiech. Nikogo zatem nie dziwi, że zajmuje się modelingiem. On z kolei ma 29 lat i oprócz przystojnej twarzy wyróżnia go również niezwykle umięśnione ciało. Jak można się domyślać, jest zawodnikiem sportów sylwetkowych. Obydwoje pochodzą z Essex. Mówią, że zdarza się, że ludzie na ulicy zaczepiają ich i zachwycają się ich wyglądem.

Polecamy:  Na widok tego zdjęcia przecieramy oczy ze zdumienia. Jedna z tych kobiet ma.. 41 lat! Która?

Jak zostać najpiękniejszą parą na świecie?

Obydwoje przyznają, że uwielbiają sport i codziennie trenują. Poza tym dbają o opaleniznę, którą utrwalają na solarium, wybielają sobie zęby oraz... regulują brwi! Dobrze czytacie - James też to robi;) Ba, Melissa przyznaje, że ma wrażenie, że jej chłopak dba o swój wygląd nawet bardziej niż ona o swój.

Para jest w związku od dwóch lat i zamierza się pobrać już za rok.

Polecamy:  To największe wpadki Photoshopowe! Tych błędów nie popełniaj przy obrabianiu zdjęć...

Jesteśmy ciekawe ich ślubnych zdjęć;) Zobaczcie, jak się prezentują. W naszej galerii znajdziecie kilka zdjęć. Czy naprawdę zasługują na miano "najpiękniejszej pary na świecie"?

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 16:31

Zobacz także

Nasze propozycje