Poprzedni artykuł: 'Volta' na DVD z magazynem 'Uroda Życia' i 'Viva!' Następny artykuł: Kim jest nowy facet Marceliny Zawadzkiej? 'Leonardo ciągle się śmieje,...

Ma trzynaście lat i setki tysięcy fanów - jak wygląda najpiękniejszy chłopiec na świecie?

Kobieta, , tagi: instagram, viral
Myślicie, że jako dorosły mężczyzna będzie równie przystojny?

Jeśli czujecie się znużone doniesieniami o najpiękniejszych dziewczynkach świata (od niedawna to miano przypisuje się pewnej 6-letniej Rosjance), tym razem mamy dla was coś innego. Ma dopiero 13 lat i stawia pierwsze kroki w branży filmowej i w modelingu, a jego zdjęcia budzą zachwyt setek tysięcy kobiet - poznajcie... najpiękniejszego chłopca na świecie.

Jak wygląda najpiękniejszy chłopiec świata?

Mimo stosunkowo młodego wieku, William Franklyn-Millerpod pod względem popularności u płci pięknej powolutku zbliża się do uznanych gwiazdorów. Przystojny nastolatek mieszka w Australii (urodził się w Wielkiej Brytanii), ale internet nie zna granic - jego profil na Instagramie śledzi ponad 600 tysięcy użytkowników. Dzięki przykuwającej wzrok urodzie, William ma już na koncie udział w kilku kampaniach reklamowych, a ludzie z  branży modowej już w ubiegłym roku nazywali go "nową nadzieją modelingu".

Polecamy: Rewolucja w szczotkowaniu zębów!

Rzeczywiście, nie da się ukryć, że ten chłopiec ma "coś" w sobie - nam na niektórych ujęciach przypomina trochę młodego Alaina Delona - bożyszcze francuskiego kina. Ciekawe, czy za kilkanaście lat będzie równie atrakcyjny - nie od dziś wiadomo, że dzieci i nastolatki niejednokrotnie z upływem czasu podlegają zaskakującym metamorfozom.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak wygląda najpiękniejszy chłopiec na świecie - zgadzacie się, że jest tak przystojny?

Zobacz też: Książę George napisał list do Świętego Mikołaja - o jakim prezencie marzy?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 08:46

Zobacz także

Nasze propozycje