Poprzedni artykuł: Oto polska Natalia Oreiro. Dzięki meksykańskim telenowelom stała się p... Następny artykuł: Natalia Siwiec zrobiła sobie licówki. Pamiętacie jej dawne zęby?

Z filharmonii na okładki magazynów modowych... Poznajcie najprzystojniejszego skrzypka świata

Wygląda jak model i gra na skrzypcach jak słynny Yehudi Menuhin! Charlie Siem to największe ciacho muzyki klasycznej.

Choć może trudno w to uwierzyć, ten przystojniak nie zarabia na życie pozując do zdjęć, tylko grając Bacha. Charlie Siem to teraz najbardziej gorący "towar" w muzyce klasycznej. Choć niewątpliwie jest bardzo utalentowany, jesteśmy w stanie się założyć, że wiele osób chodzi na jego koncerty nie żeby go posłuchać, tylko raczej, żeby sobie na niego popatrzeć.

Zobacz także: Ta fit-para została okrzyknięta najpiękniejszym małżeństwem świata! Słusznie?

Piękny, utalentowany i bogaty

Charlie Siem pochodzi z bardzo zamożnej rodziny. Jego ojciec - norweski miliarder Kristian Siem - zapewnił mu najlepsze i najdroższe wykształcenie. Charlie uczył się między innymi w ekskluzywnej szkole dla chłopców Eton (tej samej, którą ukończyli książę William i książę Harry) oraz w Cambridge. Gry na skrzypcach zaczął się uczyć w wieku zaledwie trzech lat, a pierwszy raz  wystąpił z orkiestrą jako 15-latek. Na co dzień Charlie Sime gra na skrzypcach wykonanych w 1735 roku przez Giuseppe Guarneriego. Co ciekawe, wartość instrumentów wykonanych przez tego słynnego lutnika sięga 10 milionów dolarów.

Dla zainteresowanych mamy dobrą wiadomość - od czasu swojego przelotnego romansu z Wendi Deng (producentką telewizyjną i byłą żoną medialnego potentata Ruperta Murdocha), Charlie Siem nie był widziany z żadną inną kobietą. W jednym z wywiadów potwierdził też, że jest singlem. Dla takiego ciacha można pokochać Bacha, prawda? ;-)

Więcej zdjęć atrakcyjnego skrzypka znajdziecie w naszej galerii.

Zdjęcia: East News

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 04:26

Zobacz także

Nasze propozycje