Poprzedni artykuł: Oznaki starzenia się – walczyć z nimi czy je polubić? Następny artykuł: Czy wiosną warto się odchudzać?

Największe polskie przeboje w nowej aranżacji. Premiera #WszystkoGra już 6 maja!

Kobieta, , tagi: #WszystkoGra, polski musical

Pamiętacie film „Mamma Mia“, w którym powrócono do hitów ABBY? Musical porwał wszystkich zakochanych w tańcu i muzyce. Pora na historię z polskimi przebojami w tle! Producenci „Jacka Strona“ zapraszają na pierwszy, rodzimy musical z prawdziwego zdarzenia. #WszystkoGra wejdzie na ekrany kin już 6 maja.

Film #WszystkoGra jest historią o poszukiwaniu miłości i radości życia, łączącym kobiety trzech pokoleń. Zosia (Eliza Rycembel) jest studentką ASP, która za pomocą sztuki chce zmienić świat. Jej mama, Roma (Kinga Preis), bardzo młodo urodziła dziecko i zrezygnowała z realizacji swoich ambicji i marzeń. Pewna, że w jej życiu już nic ciekawego się nie wydarzy, spotyka mężczyznę – zmęczonego medialną popularnością piłkarza. Babcia (Stanisława Celińska) ciągle tęskni za dawnymi latami. - Wszystkie trzy mają przed sobą tajemnice i w pewnym momencie one wychodzą na jaw… - uchyla rąbka tajemnicy Stanisława Celińska.

Główne bohaterki próbują ocalić rodzinny dom, chcąc jednocześnie przekonać się, czego pragną. Na początku historii wszystkie są samotne i niezadowolone z życia. Z czasem na ich drodze stają mężczyźni. We #WszystkoGra aktorkom partnerują Sebastian Fabijański, Antoni Pawlicki i Bartosz Żuchowski. Film nie powstałby oczywiście bez utalentowanej reżyserki Agnieszki Glińskiej i odpowiedzialnego za zdjęcia Pawła Edelmana, ulubionego operatora Romana Polańskiego i Andrzeja Wajdy.

- Jest tam genialna scena, która mówi o klasie tego filmu. Pamiętacie piosenkę pt. "Jej portret"? Kiedyś śpiewał ja Bogusław Mec. Teraz, we "Wszystko gra", na tarasie starego domu śpiewają ją, między sobą, zdanie po zdaniu, patrząc sobie głęboko w oczy, trzy kobiety: babcia, córka i wnuczka. Celińska, Preis i Rycembel. I to jest tak magiczny moment, że serce przestaje bić, a oczy robią się mokre. Tego wam życzę. Bicia serca na tym filmie. I zapomnienia – napisała po pokazie filmu Karolina Korwin Piotrowska.

#WszystkoGra to nie tylko doskonała gra aktorska, ale i największe polskie przeboje w nowych aranżacjach. Nowy blask hitów, w tym melodii i tekstów Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty, Maanam i T.Love, podkreślą tancerze w porywających choreografiach Agustina Egurroli.

Obsada: Kinga Preis, Sebastian Fabijański, Antek Pawlicki, Stanisława Celińska, Eliza Rycembel, Bartek Żuchowski, Karolina Czarnecka, Irena Melcer, Krzysztof Stroiński, Paweł Wawrzecki

Gatunek: Musical

Reżyseria: Agnieszka Glińska

Premiera: 6 maja

 

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 01:26

Zobacz także

Nasze propozycje