Poprzedni artykuł: Wiemy, kto zastąpi Basię Kurdej-Szatan w „Dance, dance, dance”. To zna... Następny artykuł: Książę William pokazał nagranie, jak jeździ na... wózku inwalidzkim

Natalia Siwiec jest coraz chudsza. Fani: "Zacznij jeść!"

Kobieta, , tagi: Natalia Siwiec, dieta gwiazdy
Na ostatnim zdjęciu Natalia Siwiec wygląda na bardzo wychudzoną. Zauważyli to internauci, którzy zaczynają martwić się o jej zdrowie!

Natalia Siwiec cieszy się piękną i szczupłą figurą. Jednak aby ją utrzymać, mocno pilnuje diety i regularnie ćwiczy. Trzeba przyznać, że Siwiec ma wiele samozaparcia bo nawet po porodzie w krótkim czasie powróciła do formy. Kiedyś zapytana przez fanów o to, ile kalorii je każdego dnia zadeklarowała, że spożywa jedynie 1200 kcal! To bardzo mało nawet na jej 50 kg wagi! 

Zobacz także: Natalia Siwiec przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej?

Natalia Siwiec bardzo schudła 

Na ostatnim zdjęciu Natalia Siwiec wygląda naprawdę szczupło. W asymetrycznej sukience od La Manii widać jej bardzo szczupłą rękę i ramię, zaś rękaw na drugim ręku wyraźnie odstaje.

Nie umknęło to uwadze fanów Siwiec, których nieco zaniepokoił jej wygląd.

Ślicznie wyglądasz Natalko... ale zacznij już jeść

Strasznie chuda

Nie odchudzaj się tak... Jezu, jaką ty masz rękę? - piszą internauci.

W dodatku proporcje ciała Natalii zostały nieco zaburzone - jej głowa jest nienaturalnie duża w stosunku do bardzo szczupłej szyi i ramion. Przypuszczamy, że to nie zasługa Photoshopa, ale właśnie bardzo niskokalorycznej diety, którą stosuje gwiazda, ale też... pozy do zdjęcia.

Zobacz także: Wpadka Natalii Siwiec? Jej zdjęcie z córeczką wywołało oburzenie fanów

Na zdjęciu sprzed tygodnia możemy zobaczyć Natalię Siwiec w samym bikini i tam również jej brzuch wygląda na bardzo wychudzony - nie ma na nim ani grama tłuszczu. 

Jeszcze pół roku temu Natalia nie była tak chuda. W sierpniu, podczas wakacji w Grecji również pokazała się fanom w bikini. Wówczas jej brzuch był szczupły i wyrzeźbiony, ale nie tak jak teraz.

Natalia Siwiec bardzo schudła

Źródło: Instagram/Instagram

Też uważacie, że Siwiec przesadziła z odchudzaniem? 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 23:05

Nasze propozycje