Poprzedni artykuł: Dzieci Williama i Kate skradły show na królewskich regatach. Charlotte... Następny artykuł: Ta kobieta rozstała się z partnerem, bo... przypominał Brada Pitta!

Natalia Siwiec pokazała naturalne zdjęcie na Instagramie

Kobieta,
,
, tagi: Natalia Siwiec
Celebrytka podpisała zdjęcia hastagiem 'real life'. Zamiast pokazać naturalność, obnażyła prawdę o tym, jak zwykle poprawia swój wizerunek? Reakcja fanów zaskakuje.

Natalia Siwiec nie narzeka na brak pracy - od kiedy stała się znana szerokiej publiczności po Euro 2012, pozuje do wielu kampanii ubrań, stroi kąpielowych, biżuterii i kosmetyków. Dba także o swój wizerunek w social-mediach, codziennie prezentując swoje wdzięki na prywatnych zdjęciach. Często obserwatorzy zarzucają jej, że próbuje być piękniejsza niż jest w rzeczywistości i zbyt mocno przerabia swoje fotki. Chcąc pokazać, że ma do siebie dystans, opublikowała na Instagramie kadry, które z ukrycia wykonali jej paparazzi. Prezentuje się na nich inaczej niż na pozostałych instagramowych zdjęciach.

Zobacz także: Kim Kardashian przesadziła z retuszem. Fani: "Ona nie wygląda jak człowiek"

Natalia Siwiec pokazała zdjęcie bez retuszu

Niestety według niektórych osób, Natalia zamiast pokazać jaka jest prawdziwa, obnażyła smutną prawdę o tym, jak bardzo jej zdjęcia są retuszowane. Na niepozowanych zdjęciach na jej skórze widoczne są np. zmarszczki mimiczne i pory skóry. Fani twierdzą, że to prawdziwy przykład, jak Instagram przekłamuje rzeczywistość.

Źródło: Instagram / Instagram

Niestety, wiele z komentarzy nie pochwala publikacji Siwiec.

I tutaj właśnie widać jak na całym profilu jest robota „photoszopa”

Usuń to. Taka atrakcyjna dziewczyna, a robi z siebie pajaca - piszą obserwatorzy.

Niektórzy natomiast uważają, że mimo wszystko nawet głupia mina nie jest w stanie obrzydzić Natalii.

Nadal niezmiennie piękna!

Kiedy jesteś taka piękna, że nawet robiąc głupie miny wyglądasz jak anioł. - komentują fani.

Podczas, gdy dużo mówi się o wyidealizowanym świecie social-mediów i tego, jaki negatywny wpływ ma on na nas, cieszymy się, że Natalia zdobyła się na odwagę by pokazać zdjęcie spod hashtaga #reallife. 

Uważacie, że Natalia nie powinna była publikować takich zdjęć?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2019, 03:39

Nasze propozycje