Poprzedni artykuł: Z filharmonii na okładki magazynów modowych... Poznajcie najprzystojni... Następny artykuł: Nowe fakty o wypadku samochodowym Moniki Godlewskiej. Próbowała popełn...

Natalia Siwiec zrobiła sobie licówki. Pamiętacie jej dawne zęby?

Kobieta, , tagi: Natalia Siwiec, zęby
Nie da się ukryć, że Natalia Siwiec poprawiała swoją urodę, ale czy pamiętacie ją przed tymi zabiegami? Teraz ma nowe licówki, a kiedyś... Dziś ciężko rozpoznać jej uśmiech.

Natalia Siwiec należy do licznego grona gwiazd, które majstrowały przy swoim uśmiechu. Właśnie pochwaliła się na swoim Instagramie nowymi licówkami. Razem ze stomatolog (dr Gnach-Olejniczak), z którą najwyraźniej przyjaźni się prywatnie, poleciała po licówki aż do... Dubaju! To tam wykonano prace protetyczne, koordynowane przez polską stomatolog. Panie wybrały się także na luksusowe zakupy, więc Natalia wróciła do Polski nie tylko uśmiechnięta, ale i modnie ubrana.

Polecamy:  Wygląda jak błoto, ale... cudownie wybiela zęby! Efekty sa widoczne już po pierwszym użyciu

Efekty tego zabiegu są fantastyczne. Natalia Siwiec ma teraz proste i śnieżnobiałe zęby. Przypominamy też, że modelka niedawno nosiła aparat ortodontyczny, który również przyniósł zamierzone efekty. 

Piękny uśmiech to najlepsza wizytówka. Od dziecka żyłam zgodnie z zasadą "uśmiech kosztuje mniej niż elektryczność, a daje więcej światła", dlatego bardzo ważne jest dla mnie, by był idealny - tak swoją decyzję o poprawie zębów opisuje Natalia Siwiec na stronie kliniki Unident Union.

Pamiętacie zatem, jak celebrytka wyglądała zanim oddała się w ręce specjalistów? Jej uśmiech naprawdę potrzebował pomocy ekspertów?

natalia siwiec

Oczywiście Natalia Siwiec nie jest jedyną polską gwiazdą, która dba o idealny uśmiech. Do klientów kliniki, z której usług ona korzysta należy też Karolina Malinowska, Tomasz Karolak, Krzysztof Ibisz, Kuba Wesołowski. 

Źródło zdjęć: EastNews

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 04:09

Zobacz także

Nasze propozycje