Poprzedni artykuł: Znamy już Recenzentkę grudnia! Następny artykuł: Julia Wieniawa jeszcze nigdy nie była tak seksowna! Wszystko dzięki no...

Natalia Siwiec pokazała tatuaż... na pośladku. "Co to za tandeta?" - pytają fani

Prężąca się na meksykańskich plażach, roznegliżowana Natalia Siwiec nie wszystkich zachwyciła. Ale bardziej niż wypięta pupa modelki, internautom nie spodobał się zdobiący ją tatuaż...

Natalia Siwiec uciekła przed zimą do Meksyku. Modelka hojnie relacjonuje swój urlop, regularnie publikując na Instagramie swoje nowe roznegliżowane fotki. Spośród wszystkich wakacyjnych zdjęć Natalii, jedno wzbudziło nasze (i internautów) zainteresowanie. Dlaczego? Bo widać na nim dość tajemniczy i niezbyt udany tatuaż. Followersi Siwiec bardzo chcieli wiedzieć, co przedstawia niefortunna dziara na jej pośladku. My to wiemy :)

Nieudany tatuaż na pośladku Natalii Siwiec

Powyższa fotka modelki w tycim bikini wzbudziła w internautach mieszane uczucia. Wielu zachwycało się jej szczupłą sylwetką, inni krytykowali jej wypiętą pupę, a pozostali koniecznie chcieli się dowiedzieć, co Siwiec ma na niej wytatuowane. Fani, nie zawsze grzecznie, dopytywali:

Co to tam jest za tatuaż? Hmy?
Co to za tandeta na dupie?
Mnie to interesuje, co tam jest dokładnie wydziarane na tym pięknym tyłku.
Czym ta dupa umazana?

A Natalia podsycała napięcie, udzielając kilku sprzecznych odpowiedzi. Napisała, że na pośladku ma palmę, kobietę w masce i delfina. My postanowiliśmy zbadać sprawę i odkryliśmy, że wzbudzająca tyle emocji dziara przedstawia twarz kobiety w czarnej masce i z uszami królika. Tatuaż jest nieudany, bo - jak kiedyś zdradziła sama Siwiec -uwieczniona na jej pupie kobieta miała mieć otwarte, a nie tylko lekko uchylone usta.

Fot.: Instagram

Zobacz także: Margaret i Kacezet pokazali, jak jak bardzo się kochają, robiąc sobie specyficzne tatuaże...

Naszym zdaniem wytatuowana na pośladku Siwiec postać z otwartymi ustami wyglądałaby jeszcze gorzej. A wy co myślicie o tatuażu Natalii?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 01:07

Zobacz także

Nasze propozycje