Poprzedni artykuł: "Planeta Singli 2" już 9 listopada trafia do kin! Następny artykuł: Natalia Siwiec chciała pokazać słodkie rodzinne zdjęcie, ale internauc...

To najdziwniejsza gwiazda Instagrama? Nie goli pach, promuje nudyzm, a nawet... smaruje się krwią

Kobieta, , tagi: makijaż, naturalność
Maxinne Bjork lubi szokować. Jej niedawny krwawy wybryk momentalnie stał się viralem!

Pochodząca ze Szwecji zgrabna blondynka to prawdziwa sensacja w sieci. Maxinne Bjork deklaruje, że jest naturalistką – wierzy w prawo natury i zmysłową przyjemność. Swoje poglądy na życie Maxinne prezentuje na Instagramie, publikując zdjęcia, na których widać jej nieogolone pachy, kąpiele nago, uroki indonezyjskiej przyrody (Szwedka mieszka na Bali), a czasami bondage i seks tantryczny. Nic ma się więc co dziwić, że udało się jej już zdobyć prawie 55 tysięcy followersów.

Jednak możliwe, że przez zdjęcie, które opublikowała niedawno straci część fanów. Naga Bjork pokryta krwią (według niej menstruacyjną) tak bardzo oburzyła internautów, że kobieta zdecydowała się usunąć wszystkie zamieszczone pod fotką komentarze.

Zobacz także: Wyciąga kosmetyki ze śmieci, a później ich używa. Vlogerka szokuje swoim zachowaniem...

Ekscentryczne zachowanie naturalistki

 Na fotce widać Maxinne półnagą, z owłosioną pachą i we krwi. W opisie zamieszczonym przy zdjęciu kobieta wyjaśnia, o co chodzi:

Dzisiaj po bardzo produktywnym i przyjemnym dniu, wróciłam do domu rozemocjonowana, z głową pełną myśli, które odsuwałam od siebie, bo nie mogłam się nimi akurat zająć. Usiadłam, głęboko pooddychałam i pewnym momencie poczułam silną potrzebę, żeby pokryć swoje ciało moimi życiodajnymi kobiecymi płynami. I długo się nie zastanawiając, to właśnie zrobiłam. Wysmarowałam się moją krwią menstruacyjną i wytarzałam się naga w trawie w moim ogródku. Poczułam zapach ziemi i zaczęłam intensywnie płakać ze szczęścia i smutku zarazem. A potem zaczęłam się śmiać – napisała Bjork.

Wyjaśnienia Szwedki, że jej szokujące zachowanie było reakcją na trudną rodzinną sytuację, nie przekonały obserwujących ją internautów. Na Maxinne Bjork posypały się gromy! Komentatorzy byli głęboko wstrząśnięci i oburzeni. Większość zarzuciła jej, że jest chora psychicznie.

My też mamy wątpliwości co do emocjonalnej stabilności Maxinne, ale bawi nas też reakcja jej "fanów". Mieli tyle "cierpliwości" dla innych niekonwencjonalnych zachowań i postów Bjork. Nie przeszkadzało im nawet to, że dziewczyna deklarująca połączenie z naturą ma słabość do mocnego makijażu (z naciskiem na ciemną konturówkę do ust) i brokatu. Za to krew menstruacyjna "przelała czarę goryczy"... 

Zobacz także: Blogerka pokazała zdjęcie małej dziewczynki w makijażu. Internauci są wściekli!

A wy co myślicie o zachowaniu Maxinne Bjork – też jesteście nim oburzeni?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 00:31

Zobacz także

Nasze propozycje