Poprzedni artykuł: Pokazała swoje pośladki po nieudanym zabiegu ich powiększania. Ludzie... Następny artykuł: Nieogolone pachy, nogi, bikini… Dlaczego kobiety przestały się depilow...

Czy uwierzycie, że tę śliczną dziewczynę w sieci nazwano... "tłuściochem"! Jej reakcja daje do myślenia...

Kobieta, , tagi: instagram
Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 50 tysięcy osób. Ale ta dziewczyna jeszcze nigdy nie spotkała się z tak negatywnym komentarzem na swój temat...

Pod jednym z dodanych przez Georgię M. zdjęć, pojawił się naprawdę złośliwy komentarz, który krytykował jej pucołowate policzki i w niemiły sposób nawiązywał do zbyt okrągłego kształtu jej twarzy. Jest to naszym zdaniem nieco zaskakujące, bo jeśli przyjrzymy się uważnie, nastolatka jest raczej drobnej budowy ciała.

Na szczęście 19-latka wiedziała, jak odpowiedzieć i szybko postanowiła załagodzić całą sprawę. Co napisała?

Wczoraj dostałam komentarz pod jednym z moich zdjęć, w którym ktoś nazywał mnie „tłuściochem”. Oczywiście zasmuciło mnie to bardzo. Postrzegam siebie raczej jako przeciętną osobę niż za chudą lub za grubą. Tak, mam pulchne policzki i okrągłą twarz niezależnie od tego, ile ważę. Ale czy to naprawdę czyni mnie kimś otyłym? Tak czy inaczej, nie powinnam pozwolić, aby głupie komentarze jak ten, pojawiały się na moim profilu. Zawsze ktoś znajdzie dobry powód do tego, aby skrytykować drugą osobę.

Komentarz 19-latki rozszedł się w internecie viralowo. Wiele osób chwaliło Georgię za jej odważną postawę i dziękowało za tak wspierającą wiadomość. Nastolatka w rozmowie z „Yahoo! Style” zdradziła, że zdecydowała się nagłośnić sprawę, ponieważ w życiu pojawi się wiele osób, które będą próbowały nas zgnębić. A prawda jest taka, że należy słuchać tylko osób, które są nam życzliwe i lubią za to, kim jesteśmy.

Zobacz także:Mąż z kochanką nazywał ją „tłustą krową”. Nie uwierzycie, jak się na nich odegrała!

Rzeczywistość jest jednak o wiele smutniejsza… Według 19-latki internet jest wręcz przesycony piętnowaniem niedoskonałości ciała. To wszystko sprawia, że kobiety tracą pewność siebie.

Off to spend time with my family today, but the weather is miserable as always ☔️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Georgia M (@redhead_georgia)

Czy was również spotkała podobna sytuacja? 

Zdjęcie główne: instagram.com/p/BPIEO9gAYt8

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 16:15

Zobacz także

Nasze propozycje