Poprzedni artykuł: Te minimalistyczne tatuaże polubi nawet twoja... babcia! Następny artykuł: Ta dziewczyna choruje na łuszczycę, ale się tego nie wystydzi. To nie...

Co to jest necking? Raz spróbujecie i już nigdy nie będziecie chciały innego seksu...

Kobieta, , tagi: seks, związek
Zarówno kobiety, jak i mężczyźni uwielbiają tę formę aktywności seksualnej. Sprawdź, czym jest necking i jak go uprawiać!

Jest wiele sposobów na rozbudzenie pożądania, a necking idealnie wpisuje się zarówno  jako gra wstępna, jak i uzupełnienie penetracji. Dlaczego? Necking (od ang. neck – szyja) to stymulowanie dotykiem, oddechem, pocałunkami, a także językiem szyi i karku. Te strefy są niezwykle erogenne zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, choć w większości przypadków to właśnie kobiety czerpią większą przyjemność z tego typu pieszczot. Dlatego też powinien stanowić nieodzowny element każdej gry wstępnej.

Przeczytaj także: Każdy facet marzy o tym w łóżku...

Dlaczego uwielbiamy necking?

Skóra na szyi jest niezwykle cienka i unerwiona, co sprawia, że jest również nadzwyczaj wrażliwa na wszelkiego rodzaju pieszczoty. Niemniej sposób uprawiania neckingu w przypadku kobiet i mężczyzn nieznacznie się różni.

Kobiety preferują muskanie szyi i karku, delikatne pociągnięcia w górę i w dół na zmianę miękkim i usztywnionym językiem, subtelne pocałunki, uczucie oddechu partnera na swojej skórze, a także delikatne szczypanie jej ustami. W przypadku pieszczenia mężczyzn pocałunki powinny być bardziej drapieżne i zdecydowane.

Przeczytaj także: Czy to już miłość, czy tylko seks?

W naszej galerii znajdziesz sztuczki, dzięki którym twój partner, lub partnerka będzie czerpać jak najwięcej przyjemności z neckingu. 

Zdjęcia: iStock

Te zapachy bez wątpienia zachęcą twojego ukochanego do namiętnego neckingu:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 00:03

Zobacz także

Nasze propozycje