Poprzedni artykuł: Michał Wiśniewski pokazał piątą żonę! Następny artykuł: Sukces 3. edycji programu charytatywnego „Ubrania od Serca”

Nicole Bogdanowicz wzięła ślub?! Gwiazda „Przyjaciółek” pokazała piękną białą suknię

Kobieta, , tagi: suknia slubna, ślub gwiazdy
Nicole Bogdanowicz powiedziała sakramentalne „tak”? Na instagramowym koncie aktorki pojawiło się zdjęcie w wymownej stylizacji. Fani zachwyceni.

Nicole Bogdanowicz to jedno z najgorętszych polskich nazwisk młodego pokolenia. 22-letnia aktorka zyskała sławę za sprawą roli Julki w „Przyjaciółkach”, a dzięki udziałowi w „Tańcu z Gwiazdami” zrobiło się o niej naprawdę głośno. Teraz oczy mediów po raz kolejny skupiły się na blond piękności. Czyżby Nicole powiedziała sakramentalne „tak”?

Nicole Bogdanowicz wzięła ślub?

Wystarczyło jedno zdjęcie, by na instagramowym profilu Nicole Bogdanowicz zawrzało.Zachwycająca suknia ślubna, delikatny makijaż, romantyczne upięcie… wszystko to sprawiło, że fani gwiazdy Polsatu zaczęli zadawać sobie pytanie, czy młodziutka aktorka wzięła ślub.

Czy wyjdziesz za mnie? – podpisała zdjęcie w zjawiskowej sukni ślubnej Nicole Bogdanowicz.

Zdjęcie: Instagram

Reakcja fanów była natychmiastowa.

Przepiękna – skomentowała zdjęcie jedna z fanek.

Obłędna – wtóruje kolejna.

Będziesz piękną panną młodą – dodaje inna.

Zdjęcie tak poruszyło internautów, że z zachwytu nie mogli wyjść również znani i lubiani celebryci, jak Anna Karwan, Adam Fidusiewicz, czy Magdalena Stużyńska.

Zdjęcie: Instagram

Długa połyskująca  ślubna suknia wyszywana z niezwykłą dbałością precyzyjną koronką to model Jerusalemz Atelier Julii Gastoł, który idealnie wpisuje się w najnowsze ślubne trendy. Musimy przyznać, w tej kreacji, pięknych hollywoodzkich  falach, Nicole Bogdanowicz  wygląda, jakby właśnie wzięła ślub. Jak się jednak okazuje zachwycająca stylizacja gwiazdy Polsatu, której nie powstydziłaby się niejedna panna młoda, została stworzona jedynie na potrzeby sesji zdjęciowej.

Przypominamy, że to nie pierwszy raz, kiedy Nicole pokazała się w sukni ślubnej z Atelier Julii Gastoł. Wcześniej młodziutka aktorka zachwyciła wszystkich prześwitującą, koronkową ślubną kreacją  w stylu boho, w której wystąpiła w „Przyjaciółkach”. W finałowym odcinku 14. sezonu kultowego serialu Polsatu, grana przez Bogdanowicz serialowa Julka, wzięła ślub w kultowym modelu Fatima z  Atelier Julii Gastoł.

Zdjęcie: Instagram

A co wy sądzicie o najnowszej ślubnej stylizacji Nicole? Skusiłybyście się na podobną?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 lipca 2020, 21:43

Nasze propozycje