Poprzedni artykuł: Zobaczcie, jak Lewandowscy ubierali choinkę i... dotychczasowe zdjęcia... Następny artykuł: George Michael ukrywał to przez całe życie. Jego sekrety naprawdę nas...

Miał tylko 53 lata. Cały świat żegna George'a Michaela

Kobieta,
,
, tagi: george michael
To zły rok... odeszła kolejna wielka postać. W Boże Narodzenie zmarł artysta, którego znamy m.in. z utworu "Last Christmas".

W ten rodzinny czas, świat obeszła smutna wiadomość. Wokalista i kompozytor, George Michael zmarł wczesnym popołudniem 25 grudnia. Miało to miejsce w hrabstwie Oxfordshire. Jego rzecznik podał:  

Z wielkim smutkiem możemy potwierdzić, że nasz ukochany syn, brat i przyjaciel George odszedł w spokoju w swoim domu w trakcie świąt. Rodzina prosi, aby w tym trudnym i emocjonalnym momencie uszanować jej prywatność, dlatego na tym etapie nie będziemy udzielać dalszych komentarzy na ten temat. 

Artysta od jakiegoś czasu miał problemy zdrowotne. Poza tym sam przyznawał, że nie stronił od używek. Mówił, że pali ok. 25 jointów dziennie. Ponoć sięgał też po kokainę, czy ecstasy. Jak podaje menadżer George'a Michaela, Michael Lippman, przyczyną śmierci prawdopodobnie była niewydolność serca. 

Już w 2011 roku docierały do nas niepokojące informacje o stanie zdrowia piosenkarza. Jak przypomina Daily Mail, wtedy to borykał się z ostrym zapaleniem płuc. Artysta nie mógł oddychać, był w śpiączce. Przeprowadzono u niego zabieg tracheotomii.

Swoją karierę rozpoczynał jako 17-latek. Dał się poznać dzięki takim hitom, jak "Wake Me Up Before You Go-Go", czy "Last Christmas", które wydał z Wham! Karierę solową rozpoczął w 1987 roku, w trakcie której stworzył takie hity jak "Freedom! '90", "Too Funky", "Freeek" czy "Jesus To A Child". Artysta sprzedał ponad 100 milionów płyt.

Fani na całym świecie pogrążają się w żałobie. Wielu z nich podkreśla, że odszedł w dniu, w którym króluje jeden z jego największych przebojów... 

Tak go żegnają gwiazdy.

Elton John na swoim Instagramie umieścił zdjęcie z podpisem: 

Jestem w głębokim szoku. Straciłem ukochanego przyjaciela – najmilszą, szczodrą duszę i genialnego artystę. Moje serce jest z jego rodziną, przyjaciółmi i wszystkimi fanami.

Kocham Cię George, spoczywaj w pokoju- napisał na Twitterze Robbie Williams. 

Nie mogę w to uwierzyć. Wspaniały piosenkarz i cudowny człowiek, zdecydowanie za młody, by nas opuścić- taki wpis również na Twitterze dodał Bryan Adams. 

Zobaczcie także:  Zmarł znana projektantka- Sonia Rykiel

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 12:56

Zobacz także

Nasze propozycje