Poprzedni artykuł: Farah Dhukai pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Zdradziła, że była prześl... Następny artykuł: Anna Lewandowska jest w ciąży? Tak sugeruje jej własny komentarz

Nie żyje Mac Miller. Znany raper został znaleziony martwy w swoim domu

Kobieta, , tagi: Ariana Grande
Mac Miller, czyli Malcolm James McCormick, miał zaledwie 26. Jak donoszą media, przedawkowanie narkotyków miało być przyczyną śmierci.

McCormick ukończył niedawno nagrywanie piątego albumy. Za miesiąc miał wyjechać w trasę koncertową. Niestety zmarł 7 września wieczorem czasu polskiego.

Był jasnym światłem na świecie dla rodziny, przyjaciół i fanów. Dziękujemy za Wasze modlitwy i prosimy o uszanowanie naszej prywatności - napisała rodzina rapera w oświadczeniu, które publikuje CNN. 

Mam Miller nie żyje

Jego nałóg przesądził między innymi o zakończeniu jego dwuletniego związku z Arianą Grande, która mówiła, że łączy ich "toksyczna relacja". Znany raper nie ukrywał, że ma słabość do różnego rodzaju używek, ale to właśnie po rozstaniu ze znaną wokalistką zaczął nadużywać ich jeszcze  Został wówczas zatrzymany za jazdę pod wpływem substancji odurzających oraz ucieczkę z miejsca wypadku, który sam spowodował.

Karierę muzyczną zaczął bardzo wcześnie, bo mając 15 lat. Raper, autor tekstów i producent stał się sławny w wieku 19 lat, kiedy to wydał pierwszą płytę. Jego kawałki zajmowały czołowe miejsca list przebojów na całym świecie

Zdjęcie główne: Instagram.com/macmiller

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 21:57

Zobacz także

Nasze propozycje