Poprzedni artykuł: WYNIKI Konkursu: wygraj rewelacyjny Steamer od marki Philips! Następny artykuł: Wyniki konkursu: wygraj golarkę Philips dla swojego mężczyzny!

Nie trać czasu na PMS!

Kobieta, , tagi: leki, menstruacja, PMS
Jeśli dotarłaś do tego artykułu, prawdopodobnie dotyczy Cię problem PMS. Nie chcemy zanudzać Cię informacjami, które już pewnie nie raz miałaś okazję czytać. Poniżej znajdziesz coś, dzięki czemu objawy PMS przestaną spędzać sen z Twoich powiek. A wręcz przeciwnie – szybko się z nimi pożegnasz. Pokażemy Ci, jakie działa wytoczyć, żeby pokonać objawy PMS!
pms

W gotowości

Czujesz się jak chorągiewka na wietrze? Dwa tygodnie w miesiącu z wiatrem, niczym liście na wietrze. A przez dwa kolejne czujesz się, jak w centrum huraganu, który sieje spustoszenie i postrach na swojej drodze.

Przyczyną takiego stanu rzeczy jest batalia hormonalna rozgrywająca się w Twoim organizmie. Nie martw się, nie zostawimy Cię samej, wychodzimy naprzeciw Twoim problemom i mamy ze sobą bardzo silne oręże i przemyślaną taktykę.

Do boju – start!

W pierwszej linii do boju powinien ruszyć Twój dobry nastrój i pozytywne nastawienie – nadszedł czas pożegnania z bólem głowy, obrzmiałymi i bolesnymi piersiami, obfitymi miesiączkami czy kompletnym rozchwianiem emocjonalnym.

Następnie do akcji wkracza nasze główne działo – niepozorne, od pokoleń czerpiące swoją moc z rozwiązań natury, zapewniające Ci z jednej strony bezpieczeństwo, a z drugiej skuteczność działania – to niepokalanek mnisi.

Zaskoczona? Nie mniej niż Ty, zaskoczony będzie Twój wróg nr 1 – PMS.

Zaskocz wroga

Niepokalanek mnisi czy też niepokalanek pieprzowy to niepozorny, wiecznie zielony krzew. Jego tajną bronią są owoce przypominające wyglądem i smakiem pieprz. Wyciąg z owoców niepokalanka mnisiego jest jednym z leków roślinnych stosowanych w terapii PMS.

W związku z tym, że niepokalanek mnisi jest naturalnym lekiem, zapewnia bezpieczeństwo i ogranicza występowanie działań niepożądanych (są one sporadyczne).

Generalnie siła działania niepokalanka mnisiego polega na tym, że działa na przyczynę Twoich dolegliwości, a nie tylko na objawy. Przyczyną objawów PMS i zaburzeń, zachodzących w kobiecym organizmie jest nieprawidłowy wzrost poziomu prolaktyny, wydzielanej przez przysadkę mózgową. W rezultacie mamy do czynienia z objawami takimi, jak: rozchwianie emocjonalne, ból głowy czy bolesność piersi. Zastosowanie wyciągu z niepokalanka mnisiego pozwala poprawić jakość życia poprzez zmniejszenie uciążliwości objawów.

Grunt to strategia!

Jak widzisz, jako podstawę naszej taktyki proponujemy Ci bezpieczne, skuteczne i naturalne rozwiązanie, którego działanie zostało potwierdzone badaniami i doświadczeniem pokoleń kobiet. Zatem znając sprawdzone oręże, działające na przyczynę dolegliwości, powinnaś mieć pewność zwycięstwa na polu walki z PMS, a jego objawy powinny zniknąć z listy Twoich sennych koszmarów.

Nie trać więcej czasu na PMS, czerp więcej radości ze swojej kobiecości – zapytaj lekarza o lek zawierający wyciąg z niepokalanka mnisiego!

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia

Zobacz także

Nasze propozycje