Poprzedni artykuł: Internautki zarzucają Sarze Boruc, że faworyzuje synka: „można odnieść... Następny artykuł: Joanna Koroniewska pochwaliła się śmiałym zdjęciem bez stanika. Fani:...

Anna Lewandowska pokazała dotąd niepublikowane zdjęcia z wesela!

To pierwszy raz, kiedy Anna i Robert Lewandowscy zdecydowali się upublicznić takie zdjęcia ze swojego wesela. Wyglądają na bardzo zakochanych!

Mimo że rodzinka Lewandowskich bardzo rzadko dzieli się życiem prywatnym w social mediach, teraz postanowili zrobić wyjątek. Nadarzyła się ku temu idealna okazja, którą jest siódma rocznica ślubu, czyli wełniana. Oboje postanowili podzielić się niepublikowanymi do tej pory zdjęciami z tej wyjątkowej uroczystości. 

Zdjęcia pierwszego tańca Lewandowskich

Nie da się ukryć, że ani ślub, ani wesele Lewandowskich nie były najpilniej strzeżoną tajemnicą. Paparazzi doskonale wiedzieli, w jakim kościele powiedzą sobie sakramentalne "tak" oraz, którą salę wybrali, by świętować pierwsze małżeńskie chwile z gośćmi. Nad głowami weselników latały helikoptery, a fotoreporterów przeganiali ochroniarze wynajęci specjalnie na tę okazję. 

Od tych wydarzeń mija właśnie siedem lat, czym zakochani z przyjemnością pochwalili się na Instagramie. Każde z nich opublikowało zdjęcia z pierwszego tańca. Tym sposobem fani mogli zobaczyć aż trzy zupełnie nowe fotografie, które dopiero teraz miały szansę ujrzeć światło dzienne.

U Anny Lewandowskiej pojawiły się dwa zdjęcia. Na pierwszym z nich widać fragment układu tanecznego, kiedy Robert wykonuje profesjonalne przechylenie. Drugie z kolei to już ujęcie od tyłu, kiedy prawdopodobnie dopiero rozpoczynają pierwszy taniec. U Roberta natomiast możemy podziwiać jedno zdjęcie zrobione z bliska, kiedy trzyma żonę w objęciach i wtula się w jej twarz

Ze zdjęć można wywnioskować, że Para Młoda postanowiła wykorzystać piękną pogodę i zorganizować wesele na zewnątrz w dużym namiocie, który został nie tylko odpowiednio osłoniony przed wścibskimi fotoreporterami, ale też piękne udekorowany.

Ślub Lewandowskich był wielkim wydarzeniem towarzyskim. Mimo że odbył się 7 lat temu, w 2013 roku, suknia Panny Młodej wspominana jest aż do teraz. Podobają wam się zdjęcia z wesela Lewandowskich? :)

Zdjęcie główne: East News

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 lipca 2020, 22:44

Nasze propozycje