Poprzedni artykuł: Luksusowy miesiąc miodowy Agnieszkiej Kaczorowskiej. Zobaczcie zdjęcia... Następny artykuł: Ta słodka dziewczynka jest dziś postrachem z TVN. Nigdy byśmy jej nie...

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała niepublikowane zdjęcia z wesela. "Bajkowo" – piszą fani

Z okazji drugiej rocznicy ślubu Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła pokazać niepublikowane dotąd zdjęcia z jednego z najpiękniejszych dni w jej życiu. Fani zachwyceni.

Minęły już dwa lata odkąd jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan powiedzieli sobie sakramentalne tak. Wówczas ich ślub był prawdziwym medialnym wydarzeniem, a tabloidy prześcigały się w publikowaniu zdjęć młodej pary. Teraz z okazji rocznicy ślubu prowadząca Projekt Lady postanowiła podzielić się z fanami niepublikowanymi dotąd fotografiami.

Tak wyglądał ślub i wesele Małgorzaty i Radosława Majdanów

Pomimo że małżeństwo Majdanów bardzo chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia, to w sprawie samej uroczystości zaślubin oraz wesela bywali dotąd bardzo powściągliwi. Rozenek-Majdan z pieczołowitą starannością dawkowała swoim instagramowym followersom drobiazgi dotyczące jednej z najważniejszych uroczystości w jej życiu, publikując jedynie okładki magazynów nawiązujące do jej ślubu z Radosławem. W sam wielki dzień zamieściła tylko jedno zdjęcie z ogrodu, w którym odbyło się wesele.

W związku z drugą rocznicą ślubu z ukochanym Radkiem, postanowiła jednak zrobić wyjątek i podzielić się z fanami szczegółami z przygotowań a także samej ceremonii.

Jeden post gwiazda TVN poświęciła wystrojowi weselnej sali, który utrzymany był w eleganckim rustykalnym klimacie pełnym kwiatów, gdzie przeważały biel, beż oraz zgaszona zieleń. Także same ślubne zaproszenia utrzymane były w tej samej kolorystyce.

Pięknie! Z klasą, elegancko i gustownie – pisze jedna z fanek.

Inicjały i wszechobecny motyw liści – ekstra – dodaje inna.

Pięknie! Po prostu pięknie! I z klasą. Idealnie na tak wyjątkowy dzień – wtóruje kolejna.

Kolejny post poświęciła przygotowaniom do zaślubin oraz samej ceremonii. Całość komentując jednym krótkim zdaniem:

To był jeden z piękniejszych dni mojego życia – pisze na swoim instagramowym koncie Rozenek-Majdan.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami i życzeniami dla zakochanych.

Wszystkiego dobrego. Widać że prawdziwa miłość – pisze jedna z fanek.

Uwielbiam Was! Wszystkiego najlepszego na dalsze lata! – komentuje inna.

Super! Gratulacje i do końca życia razem w szczęściu, zdrowiu i spokoju – wtóruje kolejna.

Musimy przyznać, że wesele Perfekcyjnej Pani domu naprawdę wyglądało niezwykle elegancko, stylowo… wręcz perfekcyjnie. A co wy sądzicie o takim wystroju sali weselnej?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 15:05

Zobacz także

Nasze propozycje